Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Transport do 2.5ton, przeprowadzki PBS TRANS

Utworzony przez Gość, 6 września 2012 o 18:15
Szanowni Państwo.. Zajmujemy się profesjonalnym transportem oraz przeprowadzek na terenie Polski.. Oferujemy usługi Przewóz osób Przewóz paczek Przewóz towarów Przewóz motocykli,Quadów Przewóz mebli Realizacja indywidualnych zamówień Przeprowadzki Możliwość zawarcia stałej współpracy w korzystnych warunkach. (dostawy do sklepu itp) Nasza siedziba mieści się w Kraśniku.Wystawiamy faktury VAT. Kontakt z nami: kontakt@pbstrans.pl Bogdan - +48 600 387 257 Piotr - +48 697 422 930 Więcej info na www.pbstrans.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja tylko raz miałam okazje się przeprowadzać i wtedy korzystałam właśnie z firmy przewozowej, bo prawdę mówiąc jakbym miała ten transport organizowac sama to mogłoby skończyć się to nawet bardziej niż źle, a tak to w zasadzie wszystko załatwili za mnie ich pracownicy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: