Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Truskawkowe żniwa czas zacząć

Utworzony przez Koo, 17 czerwca 2008 r. o 16:30
Ja bym mogła tak pracować, tylko nic nie ma w poblizu lublina, ale jak sa jakies plantacje truskawek czy czegos tam blisko lublina to ja pierwsza !!!! :D:D:D:D kara944@wp.pl . ! pisać :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He,he bajeczki piszecie o zarobku 100-200 zł dziennie,100 zł to średnio 40 łubianek,osiągają to tylko Ci co już wczesniej pracowali na polu,a dla tych marzycieli co tak już liczą pieniądze,dodam wasza średnia to 8-15 i koniec,dwa dni i po robocie bo nie wytrzymacie fizycznie,większość z was nawet nie wstanie z łóżka następnego dnia.A jak na polu jest 200 osób to robi się chaos i ledwo dociągnie się do 20 łubianek,bo Ci co stale pracują trzymają się pewnych zasad,a małolaty skaczą z grządki na grządkę i tylko rozpie....cały zbiór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh... Ja bym również poszła do zbioru truskawek i nie na dzień czy dwa tylko na cały sezon:) Tylko niestety koło Lublina nie ma żadnych ofert bądź nikt się nie ogłasza:(:( Proszę o informacje gdyby były jakieś oferty: kkiciaaa@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam pacy przy zbiorze truskawek już długo i nic. Jestem z Lubartowa i z tych okolic szukam. Niestety jak znajdę jakieś ogłoszenie i zadzwonię to okazuje się, że już nieaktualne ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...