Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeci dzień targów budowlanych LubDom (zdjęcia)

Utworzony przez zuch, 16 kwietnia 2012 o 08:08
loooooool Targi Lubelskie -dawniej MTL to posmiewisko po co im nowa hala skoro wystawcow tyle samo co dawniej czyli zadko kiedy udawalo sie zapelńic stara mala hale. Targi lubdom to sztandarowa impreza a i tak wystawcow niewielu i sporo z tzw łapanki. Poziom obslugi wystawcow przez pracownikow Targow jest skandalicznie niski - no ale jak do koordynacji takiej imprezy jak lubdom daje sie czlowieka w wieku 25 lat i z doswiadczeniem żadnym to nic dziwnego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
heheh własnie WYSTAWCÓW ktorzy chyba sami łazili od stoiska do stoiska:D ja miałam jechac ale 10 zł za bilet??? POGIEŁO ICH CHYBA! w sumie to sami wystawcy powinni sie burzyć- nie dosć ze płacą za miejsce to jeszcze ktos pobiera od ludzi kase za bilet, jak do kina! DODZY WYSTAWCY ja nie poszłam bo 10 zł to przesada, zastanówcie sie ile klientów straciliscie przez BILETY WSTĘPU?
0
Dokładnie , drodzy przedmówcy na forum- targi iście niszowe i mocno prowincjonalne ! Dodatkowo sam Dziennik obniża ich rangę dając tak deb***ne i śmieszne zdjęcia ! Targi budowlane a zdjęcia pana robiącego surówki,pana od xero,pani od zasłon etc. Gdzie zdjęcia firm stolarki okiennej i drzwiowej - Lubelszczyzna to zagłębie okienne i drzwiowe .Gdzie zdjęcia i relacje ze stoisk z tzw. ciężką budowlanką , gdzie wykończeniówka ? Gdzie sprzęt budowlany ?! Xerem to my domu nie zbudujemy ! Jakie podejście min. dziennikarzy takie i efekty targów ! Taka w końcu i ich pozycja w kraju ! Co zobaczy potencjalny wystawca z Poznania, Gdańska lub Krakowa - wspomnianego pana od xero lub od sałatek jako wizytówkę TARGÓW BUDOWLANYCH ?!
0
Targi Lubelskie tak naprawde raczkują ,co nalezy poprawić1 .Informacja reklamowa w regionie 0 bilbordach w każdym powiecie 2.Ostatnio na targach[dla zwiedzających ]zapraszać osoby medialne,przykład w P_ń sobotę śiewał Torzewski w Niedziele Wójcik z Krakowa ,i tutaj ceny wejsciówek na targi budowlane to 8 zł ,pomnieważ region mieszkancy biednieszy 3.Lublin ma mało tanich Hoteli oraz tz Hosteli osoba np przyjechała z Zamoscia i zamieszkała 2 doby za np 70 zł spanko ,a tu zachłannosc -lub niewiedza kosztuje in minus .
0
Targi Lubelskie tak naprawde raczkują ,co nalezy poprawić1 .Informacja reklamowa w regionie 0 bilbordach w każdym powiecie 2.Ostatnio na targach[dla zwiedzających ]zapraszać osoby medialne,przykład w P_ń sobotę śiewał Torzewski w Niedziele Wójcik z Krakowa ,i tutaj ceny wejsciówek na targi budowlane to 8 zł ,pomnieważ region mieszkancy biednieszy 3.Lublin ma mało tanich Hoteli oraz tz Hosteli osoba np przyjechała z Zamoscia i zamieszkała 2 doby za np 70 zł spanko ,a tu zachłannosc -lub niewiedza kosztuje in minus .
0
Co za gamonie z was! Dla was pewnie lepiej jak zostanie szary park! Przynajmniej cos sie dzieje... i tak mamy duze za..d..pie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: