Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzecioligowcy się wzmacniają

Utworzony 21 lipca 2015 r. o 20:04 Powrót do artykułu
"20 lipca w hotelu Nowy Dwór w Świlczy odbyło się robocze spotkanie klubów III ligi zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Wzięli w nim udział prezesi Kazimierz Greń i Marek Hławko. Zebrani ligowcy wyrazili oburzenie działaniami Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który łamiąc regulamin rozgrywek dąży do poszerzenia III ligi lubelsko-podkarpackiej do 18. zespołów, tylko po to, by utrzymać tej klasie rozgrywkowej zdegradowane wcześniej drużyny Lublinianki i Tomasovii. – Jesteśmy zbulwersowani takim postępowaniem Lubelskiego ZPN, który nie tylko łamie regulamin rozgrywek, ale także lekceważy nasze głosy, jako ich uczestników. Nie damy się bezkarnie naciągać na koszty, po to, by sztucznie utrzymywać zespoły z Lubelskiego ZPN w III lidze – zadeklarowali zebrani działacze. Przedstawiciele zarządu Podkarpackiego ZPN zadeklarowali pełne poparcie dla wszelkich działań podejmowanych przez nasze kluby, mające na celu respektowanie regulaminu rozgrywek. – Na pewno nie zostawimy naszych klubów samym sobie. Stoimy po ich stronie, by w sezonie 2015/16 w III lidze lubelsko-podkarpackiej grało 16 drużyn, tak jak zostało to zapisane w regulaminie rozgrywek – obiecał prezes Greń. Podczas zebrania, przedstawiciele klubów opracowali pismo skierowane do Zbigniewa Bartnika, prezesa Lubelskiego ZPN."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu więc Pan Greń nie odbierał telefonów z LZPN? Miał przekazać swoje stanowisko, gdy był na Zarządzie PZPN, a następnie nie raczył się skontaktować w tej sprawie. Niech lepiej za hotel zapłaci i załatwi kilka biletów na mecz reprezentacji. To LZPN jest organizatorem rozgrywek i to on decyduje o ich kształcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślę o tym buractwie z podkarpacia tj. Tarnowa i Rzeszowa to śmiech mnie bierze za ich tępactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"............ Lubelski Związek Piłki Nożnej poprosił bowiem w PZPN-ie o wykładnię prawną i rozstrzygnięcie kwestii czy związek organizujący rozgrywki może samodzielnie zatwierdzić zmianę – mimo, że regulamin stanowił inaczej. " Panie Bartnik, jak się ustala wcześniej wspólnie regulamin, trzeba go przestrzegać. Czy z faktami się dyskutuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w poprzednich rozgrywkach to nie było regulaminu? i pieski z podkarpacia nie skamlały o powiększenie ligi? tego już podkarpacki psiaku nie pamiętasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślę o tym buractwie z podkarpacia tj. Tarnowa i Rzeszowa to śmiech mnie bierze za ich tępactwo
Tarnów jest w Małopolsce (Małopolskim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...