Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prokuratorzy nie mają środków. Są pozbawieni ochrony i są ubezwłasnowolnieni przez parlamentarnych bydlaków. Konie będą padały nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może dać prezesa do pszczółki????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie zdycha w męczarniach koleny koń, z powodu wygranych wyborów przez PIS. Nie przeszkadzajcie PIS. Jeśli PIS wprowadzi coś na czym mi zależy, to na 100% będzie kierowało RP samodzielnie i przez wiele wiele dekad. Zrozumiano? Niech Wam szczęki nie opadają z zawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reakcja świata? A cóż to takiego? Reakcję świata mam usuniętą z marzeń. Świat zareaguje na wielometrową falkę na Bałtyku za moją krzywdę. Jeśli nadal będą milczeć w mojej sprawie, to w USA zrobię (TSUNAMI)^{3}. Na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba to powierzyć biegłym i wyjasnić zgodnie z literą prawa - nie przez media. A "reakcję świata" i perkusistów mam w... okręznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cala stadnina jest nam prawdziwym Polakom kompletnie zbyteczna! Koty, Szanowni Państwo, koty mają przyszłość w naszym kraju! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister do DYMISJI - już najwyższy czas.
Jestem za!!!!!!!!!!!! Powinien odpowiedzieć za błędne decyzje!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://fakty.interia.pl/polska/news-rzeczpospolita-co-bylo-w-paszy-dla-arabow,nId,2173996 może nowy zarząd specjalnie truł konie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego tumana na stanowisku ministra chyba w Polsce jeszcze nie było ! Kto to powołał ? Czyżby za to, żew oddał ziemie klerowi ? No bo nie za merytorykę ? Jak był poprzednio to w Brukseli upił się i jak dzielili ile cukrowni likwidować uciekł bo miał kaca !!!!! I nie ma sie co dziwić bo u nas też leży pod drzwiami w Sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się ździwieniu  internautów, przecież po tych ludziach mam na myśli wszystkich od sekty psior, do rydzok to dno i sto metrów mułu, trudno się spodziewać cokolwiek dobrego bo cała sekta z guru na czele nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek ! Kurdupel NIGDY nigdzie nie pracował !@ Nigdy niczego nie wykonywał ! Nawet nie ma prawa jazdy, nie ma konta w banku /nie umie się tym obchodzić/ telefonu komórkowego itd. czy ta sekta może coś robić !  obsadzić tumanami i okraść tyle potrafią  ! a guru ?? Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie zdycha w męczarniach koleny koń, z powodu wygranych wyborów przez PIS. Nie przeszkadzajcie PIS. Jeśli PIS wprowadzi coś na czym mi zależy, to na 100% będzie kierowało RP samodzielnie i przez wiele wiele dekad. Zrozumiano? Niech Wam szczęki nie opadają z zawiści.
to od ciebie zieje nienawiść i szczęki ci się z tej nienawiści nie domykają  ! Ta banda niszczy Polskę nie wiidzisz tępoto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa proszę wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nowy prezes nie będzie miał szans polubić nowego hobby?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Trela takich bzdur o "reakcji świata" niech Pan nie wygaduje. Świat to ma w d.... konie w Janowie Podlaskim. PO wska propaganda nieżle odmózdżyła niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mu nie dadzą szans rozwijać nowego hobby - koniwrstwo, to mozezrobia go prezesem Polskiego Związku Golfa; tez dobre hobby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie też wymienią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat nie reaguje na moje wnioski. Czy wobec tego stanowią one same brednie? Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak was ukarzę za milczenie. Na 100%. Jak? Bóg rozstrzygnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko mi nie mów, że konie przebiły mnie sławą! Nie szczekaj na moje piękne wnioski twórcze!!!! Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak śledzę całą tą końską sprawę na łamach sztandaru ludu i ironiczny uśmieszek nie chce zniknąć z moich ust. Nie ma dnia, żeby nie było informacji o braku doświadczenia nowego prezesa. Sami widzicie, do czego są w stanie posunąć się arbuzy. Rozwalą stadninę, albo oni albo nic.
czytaj goscia niedzielnego i od rzeczy, tam się dowiesz innych ciekawostek z zycia parafii a ludziom daj czytać jak się władza kompromituje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Trela takich bzdur o "reakcji świata" niech Pan nie wygaduje. Świat to ma w d.... konie w Janowie Podlaskim. PO wska propaganda nieżle odmózdżyła niektórych.
To zes dowalil jak łysy grzywka o kant stołu, odstaw tv kaczor bo głupoty piszesz takie,ze az żal czytac. Aukcje w Janowie sa słynne na calym swiecie i przyjezdzaja na nie najmozniejsi tego globu baranie kaczy,ktorzy tylko dzieki temu wiedza,ze jest taki kraj jak Polska. Tak bylo do tej pory, teraz beda nas kojarzyc z kacza zmiana w stadninie i sekciarzom przy wladzy,po nas chocby potop ale wczesniej Polska w ruinie, zostano ino koscioly i makiety tupolewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...