Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy siostry Czechowa w Teatrze Osterwy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2018 r. o 22:34 Powrót do artykułu
Nie wybieram sie i nikt z mojej rodziny ani znajomych. To zbyt pyszne a ja sie odchudzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest prawdą, że ostatni Czechow w Osterwie to "Iwanow" z 1981 r. Był w latach 90 Wiśniowy sad bardzo udany i pozytywnie przyjęty przez krytykę. Więcej wiedzy potrzeba red. Dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premiera: Fantastyczny spektakl, wyrazisty, piekielnie zdolni aktorzy, strona wizualna, muzyka, kostiumy, dramaturgia na najwyższym poziomie. Całość spójna, formalnie odkrywcza, bravo dla całego zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem odchudzanie może wpędzić w depresję, polecam spektakl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie do końca spektakl nie przekonał, czegoś zabrakło, może klimatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie rozczarowanie...Nie polecam. Trywialność nie mająca nic wspólnego z dobrą sztuką. Większość widzów z ledwością doczekała do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że aktorstwo i scenografia nie spełniły naszych oczekiwań... Bardzo niski poziom. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zjawiskowa scenografia"? Nie. "Pyszne kostiumy"? Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...