Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzynastoletni ojciec liczy na kieszonkowe

Utworzony przez ~jurek~, 15 lutego 2009 r. o 15:54
Gratulacje dla młodych rodziców i dla władz. Nasze służby kryminalne oskarżyłyby młodych o wzajemną pedofilię, wsadziły do zakładów poprawczych a dziecko zabrały do bidula. A mówią, że u nas jest chrześcijańska wszechobecna dobroć i miłość, a na wyspach zbuntowani protestanci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jurek~ napisał:
Gratulacje dla młodych rodziców i dla władz. Nasze służby kryminalne oskarżyłyby młodych o wzajemną pedofilię, wsadziły do zakładów poprawczych a dziecko zabrały do bidula. A mówią, że u nas jest chrześcijańska wszechobecna dobroć i miłość, a na wyspach zbuntowani protestanci...
I bardzo dobrze, za taką głupotę powinni odpowiedzieć nie tylko małoletni "rodzice" ale też ich opiekunowie. Gówniarze, powinni się uczyć a nie bzykać i to w dodatku bez zabezpieczenia. Seks w żadnym wypadku nie jest dla dzieci i to w dodatku 13 letnich które same wymagają pomocy i opieki ze strony dorosłych. Wielcy rodzice, nawet do pracy nikt ich nie zatrudni, bo są nieletni. Ale głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo dobrze, za taką głupotę powinni odpowiedzieć nie tylko małoletni "rodzice"
Mówisz o karze, w takim razie jaką proponujesz? Może lanie i tygodniowy zakaz oglądania TV? Boże co za ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Mówisz o karze, w takim razie jaką proponujesz? Może lanie i tygodniowy zakaz oglądania TV? Boże co za ludzie....
Boga w to nie mieszaj. Dlaczego od razu kary fizyczne? Czyżby z przyzwyczajenia? Co za ludzie ci Polacy, wychowani na biciu. Bleeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedactwo - nie starczyło mu na kondomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
biedactwo - nie starczyło mu na kondomy
Za to z pewnoscią wystarczy mu na utrzymanie potomka. Z kieszonkowego, buehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jakby mu wystarczyło na kondomy, to i tak nie znalazłby w swoim rozmiarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć ja mam tylko pytanie gdzie byli rodzice wtedy gdy on robił sobie kłopoty pozatym jest to dla mnie śmieszne ,że taki dzieciaczek ma dziecko z 2 lata starszą panną ,która jest wyższa od niego o głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avexil napisał:
Cześć ja mam tylko pytanie gdzie byli rodzice wtedy gdy on robił sobie kłopoty pozatym jest to dla mnie śmieszne ,że taki dzieciaczek ma dziecko z 2 lata starszą panną ,która jest wyższa od niego o głowę.
Jak widać rodzice nie za bardzo się interesowali jak spędza czas ich synek. Poza tym podobno odnaleźli się nowi kandydaci na tatusiów, nawet dwóch ciekawe ilu jeszcze? Piętnastoletnia mamusia jest nieźle doświadczona w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja jakoś niewierze ze ten chłopczyk jest ojcem bo takie dzieciaki nie maja jeszcze plemników, a po tych waszych wypowiedziach widać prawdziwą naturę większości Polaków BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no ja jakoś niewierze ze ten chłopczyk jest ojcem bo takie dzieciaki nie maja jeszcze plemników, a po tych waszych wypowiedziach widać prawdziwą naturę większości Polaków BRAWO!!!!
Raczej zdrowy rozsądek, co to za rodzice którzy nie zajmują się własnymi dziećmi, nie rozmawiają z nimi nie tłumaczą, nie edukują? A może lepiej pozwolić na to aby młodzież masowo zaczęła się rozmnażać? Te dzieciaki same potrzebują pomocy i opieki i są zbyt młode na bycie rodzicami. Co taka piętnastoletnia matka moze przekazać dziecku? Jak w młodym wieku uprawiać seks bez zabezpieczenia z kim popadnie i zostać rodzicem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wprost śmieszne że 12 latkowie uprawiają seks . Ale to tez wina rodziców ze mają głupie dzieci ! I nic nie robią w kierunku aby je wychować . Ja mam 18 lat i straciłam dziewictwo nie dawno a co dopiero takie małolaty zal mi ich i to bardzo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Princess x33 napisał:
Ja mam 18 lat i straciłam dziewictwo nie dawno a co dopiero takie małolaty zal mi ich i to bardzo ...
I bardzo dobrze, im później tym lepiej a i doznania są pełniejsze. Małolaty nie wiedzą co to seks, naoglądają się filmów xxx, nasłuchają kumpli naczytają na forach jak to fajnie nie być dziewicą czy prawiczkiem i uważają, że jak pójdą z koleżanką czy kolegą do łóżka to już będą dorosli a tymczasem przeważnie taki pierwszy raz jest nieudany bo co moze odczuwać dziecko które jeszcze się rozwija i rośnie? Rozpoczynanie współżycia w młodym wieku może prowadzić do zaburzeń w sferze seksualnej w wieku dorosłym. Dlatego warto się wstrzymać z inicjacją seksualną do czasu osiągnięcia dojrzałosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam o tym już dawno, ale dopiero teraz widze te zdjecia i filmy. to jest przerażajace. to dziecko wygląda jak siostra tebo 13-nastolatka. co mu wogóle do głowy przyszło żeby w tym wieku uprawiać seks? gdzie sa rodzice? wychodzi na to,że o "tych" sprawach trzeba z dziećmi rozmawiać w wieku 10 lat... ten przypadek może nas tylko przestrzec, aby dobrze wychowywać swoje dzieci i jak najwcześniej im wszystko wytłumaczyć! będe o tym pamiętać na przyszłość, jak będe miała swoje dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po prostu skandal,pogratulowac rodziców! Ale jesli ktoś wierzy że ten chłopak jest ojcem to nie ma oczu! Przecież on wyglada na osmiolatka,ma 120 wzrostu,to jest nierealne! Jeśli ktos widział zdjęcia innego chłopaka,szesnastolatka z którym ta dziewczyna też uprawiała seks(a zapewnia ze z Alfie straciła dziewictwo) to na pewno się zgodzi że dziecko ma oczy po nim,od razu to widać. Z reszta ta cała sytuacja jest smieszna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna zabawa bo ja chce spróbować ale z kondonem na ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NALEŻY ZMIENIĆ POLSKIE PRAWO WYKREŚLIĆ art 200 k.k. ORAZ art 77 §2 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego tzn.zami-ast 16 to 12. NIE JESTEM ZADOWOLONY Z POLSKIEGO PRAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...