Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turcja. Kapitulacja na moście Bosforskim w Stambule (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2016 o 10:01 Powrót do artykułu
I za 2 laata mamy tak u NAS
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już po Ciebie jadą, tylko zdecydować nie mogą czy biali czy niebiescy.
0
W Polsce też się tego za jakiś czas należy spodziewac
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nom, Schetyna niedawno mówił coś o tym że chce urządzić pucz. Mam nadzieję, że nikt nie będzie czekał na poddanie się zdrajców tylko rządzący każą ich od razu rozstrzelać...
0
Zaplanowana prowokacja prezydenta Turcji - bez komentarza
0
No i co z tego? wolisz powtórkę Wołynia, czy dołożysz na kolejną serię filmu?
0
ayo napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nom, Schetyna niedawno mówił coś o tym że chce urządzić pucz. Mam nadzieję, że nikt nie będzie czekał na poddanie się zdrajców tylko rządzący każą ich od razu rozstrzelać...
Poczytaj sobie internauto co KOD-arstwo potrafi wypisywać na swoich stronach internetowych czy wystąpienia Lisa jak marzy im się siłowa konfrontacja z rządem PiS. Wiec, że cisi sponsorzy obecnej "totalnej opozycji" mają środki, doświadczenie i możliwości by coś takiego jak w Nicei czy Turcji na ulicach wielu miast w Polsce zrobić. Dla odzyskania władzy i przywilejów wielu jest zdolnych do najgorszych podłości. Nie mają skrupułów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: