Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk: chcemy w Polsce wojsk NATO

Utworzony przez krym dla polski, 1 kwietnia 2014 r. o 22:37
ruskie nie mają szans!! ryży kupił sobie dzidę, a komor maczugę!!pogonią ruskich hen za ural!! szczególnie ryży jest bardzo groźny!! jego dzida jest najnowszej konstrukcji, ma dwa ostrza!! co więcej, ryży ostatnio, sprawił sobie kij sękaty, będzie odpędzał rakiety balistyczne, z ryżym nie ma żartów!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest ten z brodą, co sepleni i sie jąka, z upr. Zawsze zdobywa w wyborach niecaly 1 proc. On ma seagway i najedzie na nim Rosję! Śmiga na nim jak moja stara kuniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Premierze kto chce w Polsce wojsk NATO?Mam kontakt z ludźmi na co dzień i jakoś nikt nie przejawia zadowolenia z takich propozycji.Z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie a nie się zbroić.Nie jestem za Rosją ale jest to dla nas praktycznie jedyny rynek zbytu.Zachód nas wyrolował i ich towary trafiają do nas a nasz przemysł zlikwidowany./fabryki samochodów,cukrownie,itp./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan, tylko w chwili obecnej nie jesteśmy bezpieczni. Merkel pokazuje jaki z niej przyjaciel Polski i udowadnia, ze Niemcom nie tak daleko do mentalnosci hitlera. Oni to samo robili kilkadziesiąt lat temu, więc dzis rozumieją putina. Co zrobimy jak ruscy podejda pod naszą granicę. Dopiero wtedy zaczniemy kombinować? Będzie za późno. A ruscy i tak zamkną rynki na nas, unia nie pomoże, bo putin steruje zachodem jak chce. W dupie mam taką solidarnosc w europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...