Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk ponownie wybrany na szefa Rady Europejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2017 r. o 17:14 Powrót do artykułu
No to mamy jasność: to nie rząd RP, tylko jego przeciwnicy (również w UE) chcą wyprowadzenia Polski z UE. Uwierają im ZASADY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wiedzą że są winni Polsce ponad 6 bln dolarów za II wojnę światową. Muszą trzymać Polskę na dystans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto krytykuje ue powinien jeździć po polnych drogach, leczyć się zdrowaśkami i żreć surowe kartofle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JanRokita‏ - Czy ktoś z Państwa ma jeszcze wątpliwości co do słuszności mojej decyzji o odejściu z Platformy? Ja się w niej tylko utwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hollande do Szydło: - Wy macie swoje zasady, a my mamy fundusze. Moja Babcia: - Żyć biednie, ale godnie i uczciwie. Dobrego dnia, Polsko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Donald Tusk nie jest kandydatem polskim, tylko niemieckim. Warto o tym pamiętać. Nie reprezentuje polskich interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Polak chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...