Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tworzymy Lubelską Listę Płac. Ile zarabiają nasi Czytelnicy

Utworzony przez tysiąc dwieście brutto, 27 sierpnia 2012 r. o 19:14
znam bo musialem poznac ale nie na tyle zeby w tym pracowac , jak mam napisac najprostrzy program to mi sie zygac chce, poprostu nie keci mnie programowanie, wedlug mnie trzeba byc pasjonatem ''kodu" zeby pracowac w tym zawodzie, a znam kilku takich ktorzy potrafia przez pare godzin rozprawiac na temat kilku linijek algorytmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawa ile zarabia miesięcznie Prezydent Lublin,Wojewoda Lubelski, ile zarabiają dyrektorzy w tych urzędach, a ile zarabiają pracownicy - inspektorzy tych urzędów. Słszałam, że są to ogromne różnice. Przeczytałam w necie oświadczenia majątkowe Wojewody i Prezdenta w Lublinie - No,NO.NO - wybrańcy masonerii,żydo-komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieńcie nazwę artykułu na: Lubelska lista pseudo-płac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
A ja jestem ciekawa ile zarabia miesięcznie Prezydent Lublin,Wojewoda Lubelski, ile zarabiają dyrektorzy w tych urzędach, a ile zarabiają pracownicy - inspektorzy tych urzędów. Słszałam, że są to ogromne różnice. Przeczytałam w necie oświadczenia majątkowe Wojewody i Prezdenta w Lublinie - No,NO.NO - wybrańcy masonerii,żydo-komuny.
Trzeba by odzielić zarobki władz od pospulstwa. Ci drudzy mają POmyje.... Kiedy mija tak jak wszystko ta euforia kilkudniowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie poznać zarobki włodarzy to wejdźcie na strony BIP i będziecie wiedzieli. Są to informacje ogólnodostępne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo było,jest i będzie,bo Polska to taki kraj...chcesz żyć jak przeciętny Europejczyk?przenieś się do Niemiec,bo tutaj nie osiągniesz nic.ostatnio były protesty w jednym z krajów europejskich,bo ludzie stwierdzili,że nie da się żyć za najniższą krajową tj.640 euro czyli 2560 zł,ciekawe jak by przeżyli za 1000 zł,jak u nas,a ceny są te same.chyba jak by to usłyszeli to by były zamieszki ogólnonarodowe,a u nas cisza,jak zawsze w tym pieprzonym zaścianku,wstyd być Polakiem!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk napisał:
informatyk pół roku po studiach ( w czasie studiów cały czas pracowałem ) 1100 na rękę w agencji reklamowej jako "grafik" (tak naprawdę grafiki się nigdy nie uczyłem, specjalizuje się w sieciach i hardwarze) 1/3 pracy to przygotowywanie projektów, reszta to praca fizyczna malowanie liter wycinanie napisów , montaż tablic, oklejanie szyb. To jest śmiech na sali jak się trzeba samemu za to utrzymać. I nie piszcie mi że robota dla informatyków jest bo ja szukam od 3 lat czegoś na stałe i jedyne co mi się udaje znaleźć to roboty dorywcze albo umowy na 3-6 miesięcy i znów poszukiwania. Najbardziej mnie wkurza jak na każdym durnym portalu typu WP piszą ze dla informatyków roboty nie brakuje niech w końcu zaczną odróżniać informatyka od programisty. Ostatnio nawet na rozmowie na handlowca w pewnej firmie z oddziałem w lublinie powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje jak na to stanowisko.
Mogę to potwierdzić mam 10 lat doświadczenia w branży sieciowej, w dodatku certyfikaty cisco na poziomie ccnp , ccnp sec, ms mcsa. W dodatku staram się o praktykę nie wszystkiego ale większości zagadnień w codziennej pracy (szczęście, że jest), ale szukanie jej było koszmarem w lbn. W PL informatyk jest do wszystkiego - czyli wynieś, przynieś, sprzątaj, pozamiataj. Jednak cywilizacja się zatrzymała. Potwierdzam to co pisze kolega wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...biorą pensję w wysokości ok. 4000 zł za nic. Wystarczy, że są z PSL-u i podpisują się na liście obecności.. Co prawda,to prawda.Ale również i PiSdnięci zdrowo oraz platformersi też nie muszą się martwić o pracę.jedni jak i ich rodziny mają się dobrze,mają dobre etaty i jeszcze lepsze uposażenia.A jeśli ma się dodatkowo glejt od lokalnego proboszcza,to do emerytury praca murowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tusk obiecywał pracę dla młodych,nawoływał do powrotu.....Robota jest (ale dla swoich). Pieniądze ze składek emerytalnych roztrwonili,przegrali na giełdach,przeznaczyli na inne cele,więc trzeba było nawoływać młodzież aby wracała do kraju,bo nie ma komu pracować na pusty,emerycki skarbiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako pracownik sądu ze stażem 6 lat zarabiałam 1687 zł netto pomimo ukończenia studiów prawniczych wobec tego Lublin już nie jest moim miejscem zamieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier w firmie telekomunikacyjnej, 6 lat doswiadczenia, 7tyś brutto + premie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel Handlowy - 1800zł na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znam bo musialem poznac ale nie na tyle zeby w tym pracowac , jak mam napisac najprostrzy program to mi sie zygac chce
To nie dziw się że 1100 zarabiasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srvr napisał:
Mogę to potwierdzić mam 10 lat doświadczenia w branży sieciowej, w dodatku certyfikaty cisco na poziomie ccnp , ccnp sec, ms mcsa. W dodatku staram się o praktykę nie wszystkiego ale większości zagadnień w codziennej pracy (szczęście, że jest), ale szukanie jej było koszmarem w lbn. W PL informatyk jest do wszystkiego - czyli wynieś, przynieś, sprzątaj, pozamiataj. Jednak cywilizacja się zatrzymała. Potwierdzam to co pisze kolega wyżej
Wynieś się z Lublina do Wawy albo za granicę (jak znasz języki). W Lublinie bym zarabiał jakieś 3x mniej niż teraz - w IT nie opłaca się tam siedzieć. Ja Wam się dziwie - niektórzy mają niezłe wykształcenie i umiejętności a robią za 1200, zamiast pojechać tam gdzie jest lepiej płatna praca. I teraz płaczą, że nie chcą im płacić. Polska mentalność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...