Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tylko kilkaset osób na Placu Zamkowym w Lublinie

Utworzony przez ja, 18 kwietnia 2010 r. o 14:26
Myślę, że gdyby dodatkowo była msza św np. o 13 na placu zamkowym, to przyszło by o wiele więcej ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Myślę, że gdyby dodatkowo była msza św np. o 13 na placu zamkowym, to przyszło by o wiele więcej ludzi
Po co niby wcześniej msza, skoro o 14 zaczęła się na Wawelu??? Nie za dużo tych modłów od wczoraj??? A ludzie i tak by nie przyszli, bo oglądają w domach albo mają ciekawsze pomysły na spędzenie niedzielnego , wiosennego popołudnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to piknik sie nie udal .... W Lublinie ponoc Pis to potega ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak wczoraj - większość lublinian wolało zostać w domu, by śledzić transmisję pogrzebu pary prezydenckiej na ekranach telewizorów.
Dlaczego autor zakłada że większość lublinian spędza słoneczne niedzielne popołudnie w domu przed telewizorem. Nic na siłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w sobotę, chciałem pokazać synowi jedność narodu w żałobie, o której tyle trąbił p. Kraśko i inni dziennikarze.............no to się chłopak napatrzył, na moje oko było góra 300 osób razem z policją i harcerzami. nie było piwa, kiełbasek i popcornu więc nie było ludzi. Były za to lody i gofry, a najbardziej utkwił mi w pamięci facet w skórze motocyklowej siedzący pod samym telebimem na koszu i wcinający w czasie transmisji mszy hot-doga.........żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...