Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przechodzę obok sądu codziennie. Bardzo mi się te tulipany podobają, jest prawdziwie wiosennie. Świetny pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Górkach Czechowskich deweloper tydzień temu zaczął zasypywanie wąwozów przy strzelnicy, bez reakcji ratusza :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Górkach Czechowskich deweloper tydzień temu zaczął zasypywanie wąwozów przy strzelnicy, bez reakcji ratusza :(
Kup sobie ten teren i udostępnij innym gratis! Chore społeczeństwo!!!!!!!!!! Odwal się od właściciela nieruchomości i już nie szczekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie ten teren i udostępnij innym gratis! Chore społeczeństwo!!!!!!!!!! Odwal się od właściciela nieruchomości i już nie szczekaj.
Na swoim też nie wszystko można. Jak wsiadasz do samochodu (ty akurat nie bo pewnie jesteś głupawym gimnazjalistą) to jedziesz jak ci pasuje czy zatrzymujesz się przed czerwonym światłem, stosujesz się do znaków etc.??? To samo dotyczy nieruchomości prywatnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoim też nie wszystko można. Jak wsiadasz do samochodu (ty akurat nie bo pewnie jesteś głupawym gimnazjalistą) to jedziesz jak ci pasuje czy zatrzymujesz się przed czerwonym światłem, stosujesz się do znaków etc.??? To samo dotyczy nieruchomości prywatnej.
Na swoim też trzeba zatrzymywać się przed czerwonym światłem i stosować do znaków? A jak złamiesz przepisy na swoim, to sobie sam wystawisz mandat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoim też trzeba zatrzymywać się przed czerwonym światłem i stosować do znaków? A jak złamiesz przepisy na swoim, to sobie sam wystawisz mandat?
Chodziło mi o swój samochód. Tak jak działka prywatna jest na terenie gminy Lublin, miasta Lublin, woj. lubelskiego, państwa o nazwie Polska gdzie obowiązują przepisy polskie, a nie jakieś afrykańskie zasady "moje i nic wam do tego!". A już na pewno jak się niszczy przyrodę  - dobro nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie coraz więcej betonu i zabetonowanych, zamkniętych osiedli, szarych bez zieleni brył. Opasane metalem i betonem osiedla, gdzie sąsiad sąsiadowi zagląda do okien i ogląda majtki na balkonach. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny głos fachowca przeciwko betonowi na górkach czechowskich odnotowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny wywiad. Dzieki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych młodych co kupują upragnione lokum w nowym budownictwie: OSTRZEŻENIE: Często wygłuszenie ścian i sufitów pozostawia wiele do życzenia. Jest wielce prawdopodobnie, że żyć wam nie dadzą tupania lokatorów z góry, albo słyszalne rozmowy zza ściany. Ja się tak kiedyś wjebałem. Sprzedałem to bo nie dało się żyć. OSTRZEGAM. Sprawdźcie to. Huj z widokiem z okna, jak wam odgłosy z sufitu i zza ściany żyć nie dadzą.... Nowe ...tfu..... budownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wobec tego zapraszam dla rownowagi na moje osiedle tj Skarpę wszyscy znajomi twierdzą że tyle zieleni na osiedlu mieszkaniowym rzadko się spotyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Pan Januszczyk nic nie wspomina o sukcesywnie wycinanym i zabudowywanym Parku Ludowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszczyk to nie fachowiec. Jeśli gada mądrze to pewnie ktoś mu radził albo ściąga od studentów...jak wszystko zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewa wycinają na oślep ludzie ze wsi, którzy genetycznie nie lubią drzew i zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma rację! Nazwy osiedli nie pokrywają się z rzeczywistością. Tuż przy Zalewie Zemborzyckim ok 100 m od Żeglarskiej powstało nowe osiedle. To po prostu dramat. W takim miejscu postawiono bloki jak pudła, z byle jakimi małymi drzewkami, a tam powinny być prawdziwe zielone tarasy odpowiednio ukształtowane w blokach. Tam powinny być duże drzewa a nie kije z "parasolką". Zabrakło wyobraźni projektantowi i deweloperowi też. Placyk zabaw malutki i też byle jaki. Szybko, tanio i byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo racji jest w tym co mówi Pan Januszczyk, ale w naszym kraju panuje zasada że pieniądz zawsze wypiera mądre pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne - jakiś imbecyl pozwolił wyciąć przepiękny stary jesion przy ul. Orkana, obok garaży osiedla nad wąwozem żeby postawić tam koszmarny billboard / to prawda że Lublin w większości opanowali wieśniacy - ponoć 65% mieszkańców/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie JANUSZCZYK,,,,ogól Pan brodę,,wygląda pan z tą brodą ,,,okropnie,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden lubelski deweloper wybudowała na Felinie (straszne zadupie, hen za Majdankiem) dwa mini-osiedla, które nazwał RZYM i LONDYN. Serio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przeklętej komuny parki dworskie były kojarzone z dziedzicem, czyli czymś co należy zniszczyć. Cięto więc legalnie i nielegalnie zieleń podworską. Ta mentalność pozostała w potomkach chamokomuny. Dlatego mamy to, co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...