Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ucho Prezesa 26 - cały odcinek na YouTube. Trzy stłuczki auta prezesa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Grzybek pl Borowik. teca. Szpty. Matiusz ide na kawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek do obejrzenia na stronie: youwids.pl/show/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ja - sehr gut gemachte Propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, ale jaja... lemingi onanizują się przy tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to gó*no będzie oglądał ? Żydo-lewacka,prześmiewcza banda nie była taka aktywna za Kwaśniewskiego czy Komorowskiego kiedy ten wszystkie odznaczenia państwowe rozdał Sorosom, Michnikom i innej agenturalnej hołocie. Robią sobie polskie Charlie Hebdo - divide et impera im się marzy . Nic z tego Polacy was przejrzeli i odważniej demonstrują swoje niezadowolenie z bezczelności takich importowanych Górskich ze wzgórz Golan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niżej daje linka gdzie oglądałam ten film po polsku obraz super, dobra jakość macie tu linka ***forumfilmy.pl/showthread.php?tid=18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...