Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekaj z Lubzelu, oszczędzaj prąd!

Utworzony przez gm, 8 lutego 2008 r. o 11:35
Tak czytam te artykuły o prądzie. Czy ktoś mi powie ile naprawde zaoszczedzę gdy zmienię firmę energetyczną na inną. Po przecież przesył będę płacił postaremu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, ze obawiałem się rachunku ale jakie było moje zaskoczenie kiedy zobaczylem, ze nie zapłacę aż tak dużo jak się spodziewałem. Porady w jaki sposób zaoszczędzić energię sprawdzają się, bo mając świadomość, ze lepiej wyłaczyć światło jak się wychodzi na dłuższy czas z pokoju lub podłączyć boiler do zegara elektronicznego, zeby nie grzał się bez potrzeby co dwie godziny, zamiast czajnika elektrycznego używać tradycyjnego, można płacić mniej, własciwie tyle samo po podwyżce, ale nie więcej. I nie ma potrzeby zmiany dostawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREDNIE AUTORA ARTYKUŁU !!! Jak Wam nie wstyd tak kłamać. Zmiana sprzedawcy energii na najtańszego w kraju (przy taryfie domowej dla 2000kWh) da mieszkańcowi Lublina tej ilości najwyżej 7zł na rok. Jednocześnie będzie otrzymywał po dwie faktury na miesiąc (od sprzedawcy i od dostawcy). Koszty przelewów na pewno przekroczą wartość 7 zł. Duże różnice są jedynie przy kosztach dystrybucji a tych nie można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor tego artykułu chyba się słabo przygotował, niech porówna koszty energii(to tylko można zmienić) i koszty dystrybucji i na dodatek niech pamięta że są różne taryfy ! A i jeszcze jedno w razie reklamacji niech sobie dzwoni do Szczecina NP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do przeczytania regulaminu forum: Cytat 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne. http://forum.dzienni...tion=boardrules
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Zapraszam do przeczytania regulaminu forum:
naucz się pierw kopiować, link Ci się nie udał, nick również, awatara także brakuje, bieda widać za to, że dalej Ci się ostro nudzi i nienawiść nie ustała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...