Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciszą reklamy telewizyjne

Utworzony przez a, 14 grudnia 2009 r. o 11:09
A może przy okazji zupełna likwidacja reklam. Albo przynajmniej zakaz ich nadawania w godzinach od 6.00 do 24.00...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sposób na reklamy-tiwi na strych nie ma to jak net!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A może przy okazji zupełna likwidacja reklam. Albo przynajmniej zakaz ich nadawania w godzinach od 6.00 do 24.00...
Reklamy trzeba umieć wykorzystać ,ja np. w czasie ich trwania przeglądam co jest na innych programach ,albo robię kanapki,herbatę ,kawę ,dla palących popularny jest dymek itd. itp. ,tak więc można ten czas sobie wykorzystać więc zasadniczo mnie nie przeszkadzają czasami -drażnią ale to w wyjątkowych przypadkach jak producent czegoś tam stara się zrobić ze mnie czy innych widzów idiotę!!!, czasami reklamy traktuję jak dobrą komedię tyle ze krótkometrażową ,ale NIGDY nie sugeruje się przy jakichkolwiek zakupach jakąkolwiek reklamą .Bo tak mogą robić zakupy mniej sprawni intelektualnie ludzie ew. bardzo bogaci którzy i gów..o kupią byle było ładnie opakowane !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...