Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepsza wychowawczyni jaką miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% racji. Wychowanie bezstresowe, a raczej jego brak doprowadziło do bardzo roszczeniowej postawy i zaniku poczucia obowiązku. Brak dystansu, szacunku, respektu doprowadziło nie tylko do lekceważenia nauczycieli, ale i innych ludzi. Do tego brak wiedzy, którą bardzo trudno będzie nadrobić. Jestem przerażona tym, że kiedyś będą rządzić dzisiaj wykształceni ludzi. Oni nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak mało wiedzą pomimo licencjatów i tych aktualnych magisterek. Straszne to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Poziom nauczania podupadł. Dawniejszy maturzysta prezentował wyższy poziom nizz obecny magister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uogólniajmy... Nie wszyscy obecni magistrowie to tępaki, aczkolwiek jestem zdania, że większość niestety tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przypadkiem nie KSIĘŻAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dziwię że to bezstresowe wychowanie funduje swoim dzieciom pokolenie lat 70 i 80, a sami dobrze wiedzą że ta dyscyplina która była w tamtych latach w szkole i w domu rodzinnym wyszła im na dobre, każdy z nas wtedy wiedział co to szacunek do drugiego człowieka, respekt przed nauczycielem i cieszył się z najdrobniejszych prezentów a teraz co jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejkuuu, moja pani jest w Dzienniku Wschodnim ^^ I w sumie nie zdziwiły mnie żadne słowa. Jako że uczestniczę w lekcjach to widzę jak ciężko jest w tych czasach nauczycielom. Z szacunku który wyniosłam z domu, i z szacunku do nauczycieli zawsze staram się być przygotowana i posłuszna. Ale niestety nie każdy ma takie podejście, większość w ogóle nie zwraca uwagi na to że nikt nam w szkole nie robi krzywdy, a wręcz przeciwnie, i że nie jest łatwo zapanować nad 20 czy prawie 30 osobami będąc samemu jak palec. Smutne to, ale prawdziwe, dzisiejsza młodzież nie ma szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo,nie jestem-"za"!!!Miałabym kilka uwag do tej pani. :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...