Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UE: Jedna czwarta ludności zagrożona ubóstwem, w Polsce 27,8 proc.

Utworzony przez JJ, 8 lutego 2012 r. o 20:14
no, ale najważniejsze że Kaczyński nie rządzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to leciało ... Polska w budowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to leciało ... Polska w budowie?
Według lateksowej pały miało być Przyjazne Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę zrozumieć gdzie rosną tacy idioci, którzy z uporem maniaka głsują na tego rudego oszusta. na beszcelenego okradają kraj. dług publiczny zbliża sie do 1 bilona złotych. wzrósł w ciągu 5 lat o 600 miliardów. dla mnie to nie pojęte. zobaczycie ze bedziemy żebrać pod kościołami i umieraćz głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ja nie mogę zrozumieć gdzie rosną tacy idioci, którzy z uporem maniaka głsują na tego rudego oszusta. na beszcelenego okradają kraj. dług publiczny zbliża sie do 1 bilona złotych. wzrósł w ciągu 5 lat o 600 miliardów. dla mnie to nie pojęte. zobaczycie ze bedziemy żebrać pod kościołami i umieraćz głodu.
dużo większymi idiotami ( albo do granic naiwnymi ) byli głosujący na tego co przeskoczył płot w stoczni gdańskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czego doprowadziły (nie)rządy PEŁO!!!Głosujcie dalej barany na tych oszustów i nieudaczników z PEŁO a będziecie żyć w ,,raju''Donalda Tuska,Ewy Kopacz,Grasia i innych Lisów!!!Dlaczego nie zabiera głosu mędrzec Europy i Swiata przygłup Walesa,który tak gloryfikował tego zdrajcę i swojego kumpla z,,nocnej zmiany''przecież to bardzo zdolny płemieł POwiadał!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to KOMUCHY I CZERWONI KONFIDENCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
do czego doprowadziły (nie)rządy PEŁO!!!Głosujcie dalej barany na tych oszustów i nieudaczników z PEŁO a będziecie żyć w ,,raju''Donalda Tuska,Ewy Kopacz,Grasia i innych Lisów!!!Dlaczego nie zabiera głosu mędrzec Europy i Swiata przygłup Walesa,który tak gloryfikował tego zdrajcę i swojego kumpla z,,nocnej zmiany''przecież to bardzo zdolny płemieł POwiadał!?
Śierpem i Młotem w tą KONFIDENCKĄ-CZERWONĄ CHOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile matek jeszcze w tym kraju musi się pozbyć w taki czy inny sposób swoich DZIECIĄTEK aby ten rząd dostrzegł problemy tychże, związanych przede wszystkim z brakiem pracy dla nich,a co za tym idzie z brakiem finansów na wyżywienie i na wykształcenie swoich pociech. JAK ŻYĆ PANIE TUSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...