Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraina: Kilkaset osób zablokowało drogę do przejścia granicznego (wideo)

Utworzony przez kierowca, 19 lutego 2014 r. o 21:05
To takie same d e b i l e  jak ta hołota blokująca "czwórkę" po Rzeszowem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zapomnę Ukrainie - rzezi wołyńskiej w 1943 – masowej zbrodni (czystka etniczna, ludobójstwo) dokonanej przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej. Ukraińcy wówczas wymordowali ok. 50-60 tyś. polskich obywateli.  Teraz MY Polacy mamy im pomagać - NIE.NIE,NIE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: Ja nie zapomnę Ukrainie - rzezi wołyńskiej w 1943 – masowej zbrodni (czystka etniczna, ludobójstwo) dokonanej przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej. Ukraińcy wówczas wymordowali ok. 50-60 tyś. polskich obywateli.  Teraz MY Polacy mamy im pomagać - NIE.NIE,NIE.   Odpowiadam:   Gadasz jak moja teściowa - czyli pier***isz trzy po trzy. Nie można winic obecnego pokolenia za błędy ich dziadków. Stary - to było 70 lat temu...   Nienawiść jaka bije z twojego postu pokazuje typową polską zawiść (oczywiście nie dotyczy prawdziwych patriotów - tylko post komunistów takich jak ty, którym wszystko jedno pod jaką władzą żyją - mógłbyś i u hitlerowców siedzieć, aby ci do gara włożyli i prace dali)... Charakteryzujesz się postawa chłopa z "wiernej rzeki". Bys człowieka na zagładę skazał, aby ci krowy nie zabrali za kare...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: Ja nie zapomnę Ukrainie - rzezi wołyńskiej w 1943 – masowej zbrodni (czystka etniczna, ludobójstwo) dokonanej przez nacjonalistów ukraińskich przy aktywnym, częstym wsparciu miejscowej ludności ukraińskiej. Ukraińcy wówczas wymordowali ok. 50-60 tyś. polskich obywateli.  Teraz MY Polacy mamy im pomagać - NIE.NIE,NIE.   Odpowiadam:   Gadasz jak moja teściowa - czyli pier***isz trzy po trzy. Nie można winic obecnego pokolenia za błędy ich dziadków. Stary - to było 70 lat temu...   Nienawiść jaka bije z twojego postu pokazuje typową polską zawiść (oczywiście nie dotyczy prawdziwych patriotów - tylko post komunistów takich jak ty, którym wszystko jedno pod jaką władzą żyją - mógłbyś i u hitlerowców siedzieć, aby ci do gara włożyli i prace dali)... Charakteryzujesz się postawa chłopa z "wiernej rzeki". Bys człowieka na zagładę skazał, aby ci krowy nie zabrali za kare...
To znaczy że Jaruzelskiemu,Kiszczakowi,Wałęsie i innym też mamy wybaczyć za to co zrobili ??  a potem wódę chlali przez tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego do cholery nie blokują granicę z Węgrami,Rumanią czy też ze Słowacją???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...