Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraiński rajd śladami Bandery nie wpuszczony do Polski

Utworzony przez !!!, 7 sierpnia 2009 o 18:35
Panie Prezydencie Kaczyński.To też jest powód do ustanowienia święta narodowego.???!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aktualnie słucham wypowiedzi Wójca,który podpowiada sławiącym Banderę jak mają postępować wobec Polaków,którzy ewentualnie będą chcieli odwiedzić groby swoich bliskich na Ukrainie w odwecie za zakazanie im manifest-wjazdu przez stronę Polską.Omal nie nakazuje Polakom aby przeprosili banderowców za to,że nie dali się im pozabijać. Z tymi jego poglądami tylko patrzeć jak gdzieś w okolicy Biłgoraja zorganizuje wiec dla Ukraińskich patriotów z pod znaku trójzuba z Eriką Sztajnbach.To są PO-paprańce.Naród tak mocno okupił wolność ,a ci handlują nią na lewo i prawo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
!!! napisał:
Panie Prezydencie Kaczyński.To też jest powód do ustanowienia święta narodowego.???!!!
JESTEŚ PALANTEM I TO TAKIM Z CZTEREMA WYKRZYKNIKAMI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poza wszystkim - co to za ludzie którzy pozwalają na takie akcje i wysyłają na obce terytorium SWOJE DZIECI i skazują je na łaskę czy niełaskę jego wkurzonych mieszkańców ???!!! To głupota i tchórzostwo! Gratuluję pomysłu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To dobrze że zablokowano tę prowokację. Za plecami ukraińskiej młodzieży stali nacjonaliści z Kongresu Ukraińskicjh Nacjonalistów i faszyści ze "Swobody". Sam pomysł , trasy "rajdu" przez południową Polskę był chory z założenia. Czy tu aby komuś nie chodziło o celowe zajątrzenie ? Jest to niestety kolejna ukraińska prowokacja. W związku z powyższym kilka pytań w "temacie": - a dlaczego Juszczenko i jego nacjonalistyczna banda nie pozwalają na miejscach pochówków ciał pomordowanych Polaków, na Wołyniu i Podolu, postawić krzyży ( ma je tylko 10 % miejsc) ? - a dlaczego Juszczenko jawnie gloryfikuje zbrodniarzy z UPA, którzy masowo mordowali Polaków ? - a dlaczego prezydent Kaczyński nigdy oficjalnie nie potępił ludobójstwa 150 tys. Polaków dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów ? - a dlaczego już dwa dni po uroczystościach na KUL nadania prezydentowi Ukrainy doktoratu h. c. , człowiek Juszczenki – szef ukraińskiej bezpieki - dokonał skandalicznego porównania polskiej policji do hitlerowskiego gestapo ? - a dlaczego na pomniku pomordowanych polskich profesorów we Lwowie jakiś ukraiński nacjonalista napisał „smert Lachom” ? - a dlaczego polskie uniwersytety odwołują konferencje na temat ludobójstwa, podobno w wyniku ingerencji ambasady ukraińskiej ? - a dlaczego ukraińscy politycy, dziennikarze a nawet historycy wbrew wszelkim faktom i dowodom negują istotę i skalę Rzezi Wołyńskiej gdzie przecież na samym tylko Wołyniu ukraińscy nacjonaliści z UPA wymordowali, w 1943r., ok. 60-80 tys. bezbronnych Polaków ? - a dlaczego polski prezydent i premier nie oddali hołdu pomordowanym Polakom na Wołyniu i Podolu, a także na Podkarpaciu i Zamojszczyźnie ( rok temu na okrągłą 65 rocznicę nie przybyli – w tym roku na uroczystości do Chełma wysłali jedynie Panią wojewodę lubelską ) ? Sztuczną przyjaźń pomiędzy przywódcami krajów już kiedyś w historii przerabialiśmy. Narody polski i radziecki także były określane jako „bratnie”. Należy dążyć do prawdziwego POJEDNANIA pomiędzy narodami Polski i Ukrainy opartego na PRAWDZIE, a nie, jak to jest obecnie, na przemilczeniu i zamieceniu niewygodnych spraw pod dywan !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz miał być śladami Bandery a potem byłby śladami Hitlera.Już raz Banderowcy byli i to się żle dla nas skonczyło? Niech sobie jadą przez ukrainę a nie Przez naszą Polskę.Co chcą czcic ? Bandytyzm i okrucienstwo. Jestem dumna z tej decyzji choć raz nasze państwo postąpiło tak jak trzeba ,zaczeło bronić i obywateli tych żyjących i pamięć tych zmordowanych.Jak wogóle mieli ogwagę wjechać do Polski przywołująć pamieć o mordercy.Przeciez te dzieci były narażone na niebezpieczenstwo.Bardzo dobrze ,że ten rajd nie doszedł do skutku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo PO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: