Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Wschodnia w stanie opłakanym

Utworzony przez Ryszard, 15 stycznia 2009 o 17:25
Własnie ja też tam mieszkam, bardzo słuszna uwaga, przydało by się odremontowac wkońcu Wschodnią bo niedługo tam sie samochód to zawiesi. jestem zaaaa jak najbardziej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ulica Wschodnia wymaga natychmiast remontu a nie kiedyś tam przy okazji. Interesanci US nie tylko nie mogą zaparkować samochodów /niektórzy tak głupio parkuja że wyjechać nie można/ ale przejść też trudno. Schody wiodące do Dolnej Panny Marii są w opłakanym stanie, nie ma chętnych do naprawy -należą do spółdzielni Spółdzielca a ta nie ma chęci i kasy by je naprawić. Miasto to olewa bo nie jego - a ludzie mogą nogi połamać. TAMTĘDY CHODZI BARDZO DUŻO LUDZI - MOŻE KTOŚ SIĘ TYM ZAJMIE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: