Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS manipuluje danymi statystycznymi?

Utworzony przez Tomasz, 26 lipca 2013 r. o 20:41
To i tak niewielki spadek w porównaniu z KUL-em. Jednak hasło Nauka w Służbie Ludu bardziej się ludziom podoba niż hasło Lud w Służbie Kościołowi :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego. Ja skończyłam UMCS i siedzę 7 miesiąc na bezrobociu, nawet do sklepu mnie nie chcą... Uczelnie są teraz g...no warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę na bezrobociu już ponad rok i nawet na ciecia mnie nie chcą zatrudnić po tym umcsie. Powinni pozamykać te budy i otworzyć tylko jedną na obrzeżach miasta, a pozostałe budynki przekazać biednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę na bezrobociu już ponad rok i nawet na ciecia mnie nie chcą zatrudnić po tym umcsie. Powinni pozamykać te budy i otworzyć tylko jedną na obrzeżach miasta, a pozostałe budynki przekazać biednym.
Zgodzę się z Tobą. W Lublinie powinny zostać max 2 licea ogólnokształcące i ze 3 technika + kilka zawodówek. Oczywiście w LO i technikach byłby wtedy taki poziom, że na kończyliby je tylko ci, których dalsza edukacja nie jest stratą państwowych pieniędzy. I wtedy osoby po studiach mogłyby pisać "Siedzę i się uczę i do końca studiów mam jeszcze rok, a już mój przyszły pracodawca zafundował mi kurs taki to i taki. Również Ty miałbyś lepszy humor, ponieważ nikt by Cię nie oszukiwał że po studiach każdy ma pracę. Po prostu na poziomie gimnazjum zostałbyś określony na podstawie swoich testów kompetencji jako osoba, która powinna dostać od państwa solidne wykształcenie zawodowe. Może nie miałbyś teraz mgr ale pewnie miałbyś pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...