Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia da pieniądze na turystyczne inwestycje

Utworzony przez syczenie, 11 maja 2010 o 10:59
A w zamian wymaga słuchania i naśladowania TVN w celu ustrukturyzowania aby móc pojechać na wakacje tam gdzie wszyscy z pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adres strony: allegro.pl/item1036434907_okazja_80_super_domen_badz_bogaty.html
0
Jezeli z tych pieniedzy cos fizycznie powstanie i tu w kraju zostanie to tylko sie cieszyc. Co zas sie tyczy dawania to od 35-95% z kazdego otrzymanego euro wraca spowrotem do krajow starej unii. Oni wiedzieli co robia przejmujac najpierw co sie dalo z tego co bylu tu "prywatyzowane' i zapelniajac miasta wielkimi marketami - my chyba niekonicznie wiedzielismy co akceptujemy. Powtorze jeszcze raz, ze 35 do 95% z kazdego otrzymanego euro wraca tam skad przychodzi - dobrze jeszcze jak cos fizycznie z tego powstaje...
0
KalkulaTor napisał:
Jezeli z tych pieniedzy cos fizycznie powstanie i tu w kraju zostanie to tylko sie cieszyc. Co zas sie tyczy dawania to od 35-95% z kazdego otrzymanego euro wraca spowrotem do krajow starej unii. Oni wiedzieli co robia przejmujac najpierw co sie dalo z tego co bylu tu "prywatyzowane' i zapelniajac miasta wielkimi marketami - my chyba niekonicznie wiedzielismy co akceptujemy. Powtorze jeszcze raz, ze 35 do 95% z kazdego otrzymanego euro wraca tam skad przychodzi - dobrze jeszcze jak cos fizycznie z tego powstaje...
Przeczytaj sobie dzisiejsze doniesienia z Niemiec, które w wyniku ostatnich decyzji unijnych mają w ramach pomocy, dla krajów gdzie idioci popadają w kłopoty finansowe, przeznaczyć z własnej kasy 123 miliardy euro. A u nas "Świnia wór drze i kwiczy". Nie dosyć że dostajemy z Unii największe wsparcie to jeszcze wybrzydzamy. Gdybyśmy nie wstąpili do Unii, bylibyśmy największymi głupcami Europy a być może Świata. Przypominam że przeciwko wstąpieniu do Unii byli w większości przywódcy i zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości. Ta partia i jej zwolennicy w 90% spraw dotyczących Polski nie ma racji. To jest wielki wrzód na du*** naszego Narodu. Ale bezwstydnie wtrąca się do wszystkiego. I jeszcze jedno. Widziałem wystąpienie "wodzunia" do Rosjan. Pozostało mi po nim nieodparte wrażenie że ten człowieczek publicznie zjadł w tym momencie gówno. Jego sługusy zaś dalej jątrzą.
0
Unia nie da, tylko odda i to nie wszystkie. Kto mi powie ile do eurokołchozu dajemy a ile odbieramy. Na pewno wyjdzie na "-".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: