Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na szczęście Lublin pod rządami Żuka się bogaci :) http : //lublin .wyborcza . pl/ lublin/56,35640,19496076,ktore-miasta-najszybciej-sie-bogaca-lublin-w-czolowce . html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Lublin pod rządami Żuka się bogaci :) http : //lublin .wyborcza . pl/ lublin/56,35640,19496076,ktore-miasta-najszybciej-sie-bogaca-lublin-w-czolowce . html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiś Warchlaku ! Co ma Żuk do kredytów branych przez nieroztropnych ludzi. Ten PIĘKNY KRAJ jest "chory" Dawali kredyty we frankach a teraz płacz i lament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie napisali na ile złożonych wniosków o ogłoszenie upadłości tylko 65 osobom udało się ją ogłosić? Bo z tego co wiem to tysiące wniosków są zgłaszane, a tylko nieliczne pozytywnie rozpatrywane ;(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadłość konsumencka stała się prawem dla dłużników. Jeżeli dłużnik był rzetelny to chyba nie musi się obawiać. Z resztą jak widać tylko co trzecia upadłość jest oddalana. Polecam www.prawo-upadlosciowe.pl/index.php/2016/02/01/jak-oglosic-upadlosc-konsumencka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fachowo oddłużaniem zajmują się w Lexa w Krakowie (kontakt jest na kancelarialexa.pl). Od miesiąca jestem z nimi w kontakcie i dużo udało się już zdziałać. To co najważniejsze – zachowałem nieruchomość i samochód a wisiał mi ten majątek trochę na włosku jak się do nich zgłaszałem, bo wierzyciele już stracili cierpliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przed podjęciem pochopnych kroków, które mogą zniszczyć proces i zablokować upadłośc, warto zadzwonić pod numer 725449007 i niuech się zajmie tym fachowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...