Pani Urszulo gratuluję Pani umieszczenia na liście kandydatek w konkursie Dziennika Wschodniego. Ja również zorganizowałem swój wielki biznes w systemie MLM, czyli marketingu wielopoziomowego. Znam obowiązki osobiste Lidera i zadania wobec partnrów biznesowych w zorganizowanej oraz aktywnie rozwijanej dużej strukturze marketingowej. Gratuluję również Pani takiego rozwoju, który doprowadził Panią do struktury marketingowej międzynarodowej. Na podstawie informacji podanych o Pani jestem pewien, że kandydatka musi być osobą bardzo pracowitą, zaangażowaną, pracująca systematycznie i pełną entuzjazmu. Gwaracją tego sa Pani osiągnięcia krajowe i międzynarodowe. Jestem bardzo wdzięczny Redakcji DW i Pani, że mam kandydatkę, na którą z satysfakcją oddaję swój głos. Jednocześnie zachęcam wszystkich, pracyjących w systemie marketingu wielopoziomowego, niezależnie od branży do głosowania na kandydatkę - URSZULĘ ZYSKOWSKĄ - MANAGER FOREVER LIVING PRODUCTS. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pani sukces w konkursie - Stanisław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz