Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzęd wojewódzki > Trzeba wyjaśnić sprawę jesziwy

Utworzony przez Karol, 5 stycznia 2008 r. o 21:23
nie wierzę żeby tak uczciwy i pobożny naród jak Żydzi mógł polaków oszukać z tym budynkiem przy lubartowskiej i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę niczego osadzać, ale jeśli to prawdwa to Rabi Majer Szapiro założyczeć i twórca Jesziwas Chachmej Lublin przewraca sie w grobie. Szulim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie oszukują ? miałbym ku temu wątpliwości. Kilka lat przepracowałem w firmie prowadzonej przez Świadków Jechowy, Mormonów i byłych agentów sb, która prowadzi na terenie lubelskiego i całej Polski, Białorusi, Ukrainy oraz Rosji, UE i USA. Ludzi traktują jak niewolników, dają obietnice bez pokrycia tylko mnóstwo problemów narastających. Współpracujący z nimi komornicy to potężna międzynarodowa mafia, mogą okraść wszystko i wszystkich - od firm małych, średnich, dużych po rodziny biedne i bogate, Litości i poczucia sprawiedliwości nie mają, tylko liczy się u nich powiedzenie, żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać. Żeby kogośc okraść, wystarczy że mogą inwiligować cały czas, nawet grubo przed pierwszych rachunkiem, który dostarczą. Druga sprawa, że uniemożliwiają spłacać długi, dzięki potężnej międzynarodowej mafii bo blokują wszystkie możliwości dochodu i pracy. Współpracujący z nimi policjanici pomagają dobierać im osoby podobne do znajmomych i osób rodziny, bawią się do woli, dopasowując i manipulując. Żeby obciążyć sumą 2 tys. zł inwiligowali i manipulowali ludźmi przez około 5-7 lat w przypadku mojej rodziny. Ile kosztuje utrzymanie przez państwo takiego darmozjada-przestępcę-przedstawiciela prawa, który zarobi grosze bo zniszczy za 2 tys. życie rodziny, firmę. Ogołocili mojego teścia i upodlili, ośmieszając przed potężną publiką, walczył przez 15 lat, by utrzymać swoją firmę i bronił przez mafią. Chcą spłaty ciągle rosnących długów po zablokowaniu pracy chcą odsetek:w postaci usług seksualnych, odszkodowań z polis, lub w postaci dawcy narządów, dokumentów, wielokrotne zastraszanie utratą życia lub zdrowia to tylko kawałek ich pracy. Mają potężne zaplecze zakonspirowane oprócz zwykłej działalności pionerów, dzięki wpółpracy z katolikami powstał odłam katojechowi świadkowie, hybryda mająca wszystkie cechy obu, bardzo grożna jak kameleon, przy niewinnie, bezbronnie wyglądającej osóbce, ale mająca potężna siłę mafijną. Po takich działaniach ludzie wypowiadają potężna wojnę agentów na terenie całego świata przeciwko mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jasziwie jest napis w języku hebrajskim "Pójdźcie synowie, posłuchajcie - bojaźni bożej was nauczę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...