Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędników jest mniej, ale więcej zarabiają

Utworzony przez KK, 27 kwietnia 2012 o 08:25
Uwaga propaganda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za urzędowania tuskomatołów,administracja w całym kraju wzrosła wg.OBŁOPU z 300tys,do 1 mln.
0
Czy przeszli do pracy w przemyśle, do fabryk, stoczni i hut? Na razie to ordynarne lgarstwo, ale jak sie powtórzy 1000 razy, zostanie prawdą.
0
Hahaha uśmiałem się do łez, szkoda tylko że to trochę gorzkie łzy. U mnie w urzędzie podwyżki nawet o inflacje nie było od przynajmniej 3 lat. A te ich średnie zarobki to wyglądają ładnie w statystyce, rzeczywistość jest taka że średnią nabija kilka osób na kierowniczych stanowiskach, które biorą porządną kasę. A większość szeregowych pracowników którzy odwalają większość roboty nie ma połowy albo nawet 1/3 tej pięknej średniej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: