Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

USA: Senator pozwał Boga do sądu za kataklizmy i nieszczęścia

Utworzony przez STYX, 29 sierpnia 2009 o 17:44
Swoją droga już dawno należało się cwaniaczkowi dobrać do skóry. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że jest dobry i miłosierny skoro jest akurat złośliwy, zawistny, przejawiający sadystyczne skłonności i niesprawiedliwy !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
STYX napisał:
Swoją droga już dawno należało się cwaniaczkowi dobrać do skóry. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że jest dobry i miłosierny skoro jest akurat złośliwy, zawistny, przejawiający sadystyczne skłonności i niesprawiedliwy !
MASZ RACJE!!! BOGA DO SĄDU ZA KATAKLIZMY!!! A TOJĄ MATKĘ I OJCA ŻE TAKIEGO DURNIA SPŁODZILI!!!!!
0
to jest durniu nawiazanie do ustroju socjalistycznego
0
a nie lepiej zrobić jak Hania Walcowa - zaprosić na rokmodły "madonnę z rozkraczonym kroczem" - i na kilka lat wszystkie kataklizmy omijają jej fanów
0
STYX napisał:
kolego zapoznaj sie najpierw z Biblia i zrozum ja,a dowiesz dlaczego tak sie dzieje.nie obwiniaj Boga--pozdro
0
tomekk napisał:
kolego zapoznaj sie najpierw z Biblia i zrozum ja,a dowiesz dlaczego tak sie dzieje.nie obwiniaj Boga--pozdro
Wybacz ale niczymj est dla mnie periodyk pisany przez ludzi wierzacych,że Ziemia jest plaska i noszona na grzbiecie słoni. A taki pogląd na świat mieli autorzy biblii.
0
[quote name='A' date='29.08.2009, 18:11:42' post='165488'] MASZ RACJE!!! BOGA DO SĄDU ZA KATAKLIZMY!!! A TOJĄ MATKĘ I OJCA ŻE TAKIEGO DURNIA SPŁODZILI!!!!! Skoro sie już wysikałeś to obudź swojego starego bo znowu sie rzygowinami zakrztusi...
0
STYX JAK SIĘ WYSRASZ TO DAJ DUPĘ TWOJEMU STAREMU DO POLIZANIA!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: