Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa antynikotynowa przyjęta przez Sejm

Utworzony przez Lol, 5 marca 2010 r. o 08:06
No to jak szanowny redaktorze "Ustawa przyjęta czy nie" za ustawą głosowało 17 posłow a przeciw 165?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenadaaaaaa~!!! z tego co tu pisze wynikia ze nie przyjęli. posłowie robią tą ustawę pod siebie, pewnie 75% posłów to palacze i dlatego tez nie chcą kopać sobie dołków pod sobą. jak to możliwe żeby poseł wychodził z baru czy restauracji do specjalnego miejsca by puścić sobie dymka kiedy może to zrobic w miejscu w ktorym aktualnie sie znajduje i po zatruwać otoczeniu powietrze!! żannnetaaaaaaaaaa|!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chu... j im w du..p..ę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałem dotychczas dobrego zdania o posłach PO, ale w tym przypadku po raz pierwszy jestem z nich zadowolony i dziękuję za racjonalne podejście. Udało się uniknąć uchwalenia bzdurnego, martwego prawa, które naraziłoby Polskę na pośmiewisko. Zgadzam się, że obecność palaczy jest denerwująca w wielu miejscach (np. pod wiatami przystankowymi), ale to nie jest kwestia norm i sankcji tylko kwestia kultury osobistej (a raczej jej braku). Tego nie wprowadzi się złożeniem jednego podpisu pod restrykcyjną ustawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czegoś nie rozumiem - jeżeli zakaz palenia jest wprowadzony ustawowo, to dlaczego mają być kary za nieumieszczenie zakazu palenia ? Zawsze mówią: nieznajomość prawa szkodzi, albo dura lex, sed lex. A teraz mam innych doinformowywać, jakie są przepisy ? W takim np. zakładzie pracy zakaz palenia obowiązuje wszędzie oprócz oznaczonych miejsc tabliczką "Tu wolno palić" czy znowu się redaktorek pomylił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaj napisał:
A chu... j im w du..p..ę !!!
Haha, mówi się, że palą tylko nieroby, lumpy, margines i w ogóle wszelka mierzwa. A tutaj mamy twardy dowód, że może być na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smoke_on_the_water napisał:
Nie miałem dotychczas dobrego zdania o posłach PO, ale w tym przypadku po raz pierwszy jestem z nich zadowolony i dziękuję za racjonalne podejście. Udało się uniknąć uchwalenia bzdurnego, martwego prawa, które naraziłoby Polskę na pośmiewisko. Zgadzam się, że obecność palaczy jest denerwująca w wielu miejscach (np. pod wiatami przystankowymi), ale to nie jest kwestia norm i sankcji tylko kwestia kultury osobistej (a raczej jej braku). Tego nie wprowadzi się złożeniem jednego podpisu pod restrykcyjną ustawą.
Jakie martwe prawo i jakie pośmiewisko. Czy ktoś wyśmiewa się z ośmiu innych krajów, które właśnie mają wprowadzony taki zakaz? Hmm.... Nie zauważyłem. We Włoszech wszyscy dygają na zewnątrz kopcić pety i jest git. Z drugiej strony restauratorzy boją się spadku ilości Klientów ponieważ Ci palący przestali by przychodzić. Z drugiej strony ja nie chodzę po pubach w zimie bo się wytrzymać nie da jak jeden z drugim przy stoliku obok jednego od drugiego ćmika i trzecim pogania. Jednym zdaniem. Nie ma tegozłego co by na dobre nie wyszło. Generalnie nasi politycy znowu zrobili coś na pokaz bo tak na prawdę nic się nie zmienia. Standardowo, więcej szumu niż efektu. Zamiast zrobić coś raz a dobrze to jak zwykle zdjęli gacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petów na plaży nie wolno palić a czy ktoś mógł by jeszcze zrobić coś aby na tej plaży nie przeszkadzał nam intensywniejszy dym z grila?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie policja zamiast pilnowac posterunku będzie wypatrywac palaczy na plaży ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh szkoda, że złagodzono tą ustawę. Znów pozostaną śmierdzące, zadymione puby, dyskoteki itd... koszmar :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomi napisał:
Jakie martwe prawo i jakie pośmiewisko. Czy ktoś wyśmiewa się z ośmiu innych krajów, które właśnie mają wprowadzony taki zakaz? Hmm.... Nie zauważyłem. We Włoszech wszyscy dygają na zewnątrz kopcić pety i jest git. Z drugiej strony restauratorzy boją się spadku ilości Klientów ponieważ Ci palący przestali by przychodzić. Z drugiej strony ja nie chodzę po pubach w zimie bo się wytrzymać nie da jak jeden z drugim przy stoliku obok jednego od drugiego ćmika i trzecim pogania. Jednym zdaniem. Nie ma tegozłego co by na dobre nie wyszło. Generalnie nasi politycy znowu zrobili coś na pokaz bo tak na prawdę nic się nie zmienia. Standardowo, więcej szumu niż efektu. Zamiast zrobić coś raz a dobrze to jak zwykle zdjęli gacie.
Martwe prawo, bo jak by ci ktoś dmuchnął dymem w twarz w parku, to co? Pomachałbyś mu ustawą przed oczami? Sam jestem palący, ale nigdy na przystanku nie palę pod wiatą, nawet jak jestem sam, pomimo, że "jeszcze" wolno. Natomiast co do pubów czy restauracji. Jest taki lokal w LeClercu na Zana, gdzie są dwie identyczne sale - dla palących i dla niepalących. W tej pierwszej trudno o wolne miejsce, ta druga świeci pustkami. Na starym mieście przy Rynku w niektórych lokalach też wprowadzono zakaz palenia i jest tam pusto. To o czymś świadczy. Możesz tam chodzić przez cały rok i nie będziesz zniesmaczony. I nie przekonują mnie argumenty, że palacze częściej chorują i są leczeni za NASZE wspólne pieniądze. Otóż paczka papierosów w Polsce kosztuje obecnie około 2,5 euro, z czego połowę stanowi akcyza. Zważywszy ile osób pali, to jest to spory zastrzyk gotówki do budżetu. Można zadać retoryczne pytanie - o ile mniej kasy by było w budżecie (również na opiekę zdrowotną) gdyby tak z dnia na dzień Polacy przestali palić? Tak więc nie próbuj rugować wszystkich palaczy na dwór, tylko wybieraj lokale dla niepalących. Ręczę ci, że mnie tam nie spotkasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kzio napisał:
Petów na plaży nie wolno palić a czy ktoś mógł by jeszcze zrobić coś aby na tej plaży nie przeszkadzał nam intensywniejszy dym z grila?!
mi tam dym z grilla nie przeszkadza, co zazdroscisz polaczku ze ktos ma jedzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mi tam dym z grilla nie przeszkadza, co zazdroscisz polaczku ze ktos ma jedzenie?
sam jestes chamskim tępym polaczkiem (przez małe "p") jeśli zgrywasz kozaka nie licząc się z innymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Chu..j im w dupsko za takie przepisy. fi***y dęte !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak prawie było no może bez tych mandatów ,raczej chodziło tu oto by uregulowąć sprzedaż tzw e- papierosów i za to jak zwykle ktoś nabral kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKA KOMPROMITACJA SEJMU, NADZIEJA W SENACIE NA BARDZIEJ RESTRYKCYJNE PRAWO MAMY PRAWO DO CZYSTEGO POWIETRZA - CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały dowcip polegał (jak wcześniej zuważono) na wstrzymaniu sprzedaży tytoniu i e-papierosów przez internet.Tutaj widzę lobby koncernów tytoniowych. Nie bez znaczenia jest akcyza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest demokracja??w kraju gdzie prawie polowa ludnosci to palacze??auta na drogach gorzej smrodza i nikt z tym nic nie robi a tu wielkie halo.to niech zakarza spzedarzy calkowicie papierosow.zobaczymy wtedy jak sie budzet panstwa skurczy.ze to niby dla naszego dobra-poczekajmy jeszcze troche a wprowadza godzine policyjna tez dla naszego bezpieczenstwa.kto chce to pali i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się nie zgodzę "mara" gdyż jestem zmuszana do palenia BIERNEGO , gdyż w zakładzie pracy wyznaczono miejsce do palenia papierosów w korytarzu przed szatnią. Więc kto nie chce też pali a wręcz musi palić, bo trudno wstrzymać oddech na kilka minut żeby się przebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...