Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1:1 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Facet!! Jeżeli bank powiedział ci, że nie masz zdolności kredytowej w pzl, to winieneś przyjąć ten werdykt z pokorą, przyjąć do wiadomości, że jesteś gołodupiec,  czyli, jak mawiają anglosasi: take it for granted. Jako gołodupiec, nie pchać się z żadne apartamenty, za obce waluty, zamieszkać u teściowej i odkładać w sakarbonce, na własne mieszkanie.  Jeżeli zignorowałeś to co ci bank oznajmił, uznałeś, że jesteś Rockefelerem i będziesz mieszkał na 100m2, to teraz becaluj bankowi odsetki, albo komornik.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej lemingi, nie róbcie paniki! Nie świrujcie!! Za chwilę przyjdzie belka i zrobi franka po 20 groszy!! Musi tylko dopić koniak w knajpie "sowa i przyjaciele". Taka to ona jest ta belka!Banki będą wam płacić raty, a nie wy im!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac komentarze czuc trola :-) (oplacanego przez banki) ciekawe kto stoi za dzisiejszym obnizeniem ratingu Polski, a w konsekwencji oslabieniu zlotowki...? :-) przy przewalutowaniu kazdy powinien popatrzec na wlasna perspektywe i plany - jak ktos chce/musi od razu sprzedac to warto, a jak ktos zamierza splacac jeszcze przez 10, 15, 20 lat to warto popatrzyc w historie(w przeszlosc) dluzsza niz ostatnie 7 lat bo: nigdy(!!!!!!!!!!!)nie bylo i nie bedzie tak ze cos wiecznie i tylko drozeje... za 5 lat moze byc rownie dobrze CHF 1,70 , oprocentowanie CHF 5 % a WIBOR 18% prezydent Duda chcac dobrze moze przypadkiem wsadzic tysiace Polakow na mine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem złośliwy, ale.... czasami. Wszyscy frankowicze to cwaniaki. Wcale was nie żałuje. Życzę wam wizyty komornika i na bruk. A to z tego powodu, że wasze kombinatorstwo (cecha narodowa, nas Polaków) przerosło was. W chwili kiedy otrzymywaliście kredyt we frankach, chodziliście dumni i opowiadaliście na lewo, prawo jaki to dobry kredyt, kim to ja nie jestem, bo otrzymałem kredyt we franku itp. Przypomnę WAM FRANKOWICZOM jedną prostą rzecz - gdzie mieszkasz - w Polsce, jak tu obowiązuje waluta - złoty. Więc siedzieć na d-pie, płacić swoje zobowiązania, bo na własne życzenie macie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie bardzo rozumiem tych ludzi. Biorą kredyt w obcej walucie - chyba są świadomi ze kursy walut są zmienne ? Chyba też wiedzą co podpisywali i na jakich warunkach ? A no tak zapomniałem, byli u doradców i ci im w ich interesie dobrze doradzili finansowo... tylko czemu ci doradcy są opłacani przez banki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja też chcę zwrotu pieniędzy z książeczki mieszkaniowej z lat 70, wpłaciłam na kawalerkę a dostałam likwidując książeczkę na 2 metry mieszkania, ja pieprze, nie dajmy się, wyjdźmy wszyscy pokrzywdzeni tymi zwrotami na ulicę, domagajmy się aby nam wypłacili jak za kawalerkę. Oni brali kredyt, to nie jedna osoba brała i dostała po tyłku, nikt się nimi nie przejmował. Znam osobę co wzięła kredyt we frankach tylko po to aby wynająć to mieszkanie, bo mieszka w drugim.ZŁODZIEJSKI KRAJJJJJJJJ, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to trzeba teraz zwołać wszystkich tych co mają kredyty w złotówkach niech i im obniżą raty a co jakiego h'''''''';;;;;;;a bogaczom obniżają ,zmieniają Co zwykły szary człowiek wzjoł w obcej walucie co ma 1300 zł na rękę?????precz z Petru opłacanym pajacem przez francuskiego żyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle tu zawistnych komentarzy...ja nikomu źle nie życzę ale i nie pochwalam decyzji. Bo rzeczywiście można było pomyśleć o zmianie kursu waluty. Nie pochwalam też doradców bankowych, jeśli podkręcali klientów. Kto mądry po szkodzie, kupuje teraz CHF na własną rękę. E-kantory są do tego najlepsze, ja np. EUR kupuję przez Amronet, cel inny ale kursy walut ogólnie są bardziej korzystne niż w bankach a koszt niższy. Jest to jakieś wyjście na obniżenie rat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...