Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa o ochronie zwierząt: Koniec z zabijaniem kotów na skórki i psów na smalec

Utworzony przez jhgfjgf, 9 sierpnia 2010 o 11:05
A w czym ten kot czy pies jest lepszy od świni czy krowy które każdy zjada ze smakiem? Jak ktoś woli psa to jego wola.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze,zastanów się człowieczku kilka razy zanim napiszesz kolejne bzdury!!!
0
"....Dozwolony będzie np. ubój zwierząt gospodarskich czy połów ryb...." - a koty i psy to nie są zwierzętami gospodarskimi???
0
Tja ... już dziś lepiej bo bezpieczniej dać w zęby sąsiadowi, właścicielowi psa, niż kopnąć jego ujadającego kundelka ... Sąsiad nie ma tylu obrońców ..
0
To co ja teraz będę jadł? W co się będę ubierał???
0
zwierze napisał:
"....Dozwolony będzie np. ubój zwierząt gospodarskich czy połów ryb...." - a koty i psy to nie są zwierzętami gospodarskimi???
Od razu widac że ze wsi przyjechałeś. Psy i koty to zwierzęta domowe !
0
gosć napisał:
Od razu widac że ze wsi przyjechałeś. Psy i koty to zwierzęta domowe !
To chyba wy sobie psy trzymacie w domu. U nas na wsi na podwórku biegają i pracują na swoje jedzenie. Koty łowią msyzy a psy bronią domu. Kiedy już pies jest stary to robimy z niego smalec, bo nie może tak być, by się coś zmarnowało! Koty mają miękkie futro i idealnie nadają się na zrobienie czapki zimowej, bardzo ciepłej, a nawet futra czy spodni!
0
To jest taka odmiana rasizmu, to tak jakby zezwolić zabijać jednych a innych nie. Albo można zabijać i jeść zwierzęta albo nie! Co to znaczy że zwierze jest domowe albo hodowlane, a jak ktoś ma ochotę i trzyma świnie w domu?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: