Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawiony przetarg u marszałka?

Utworzony przez Antek, 6 grudnia 2011 o 10:33
A konkursy na stanowiska w Urzędzie to nie są przypadkiem ustawiane? tak się tylko pytam???? Bo wydaje mi się , że co drugi pracownik to chyba z Chełma dojeżdża? Ale Ci z Chełma to sa ponoć najzdolniejsi i niezastąpieni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie pierwszy nie ostatni ustawiony przetarg ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie, połowa firm startująca w ramach konkursów w RPO WL 1.1, 1.2 i 1.3 w 70% to firmy założone przez urzędników i na nie idzie kasa, siedzę w dotacjach już długo to widzę. Najlepiej mają się medyczne firmy które potrafiły na cele dotacji założyć i 10 różnych spółek córek na które szły pieniądze. Jeden lekarz z Zana może się pochwalić tym że na lewo do jego kieszeni poszło 10 mln przez podstawione spółeczki na końcu których jest jeden Pan. Owszem szarak dostanie kasę ale szansę są małe. Co konkurs to wytycznę robione są pod konkretne firmy - przykład do dodatkowe punkty za przynależność do klastra lotniczego (specjalnie na ten cel założony przez kilku ex urzędników) a wiadomo w konkursie strata każdego punku to może i spadek z listy dofinansowania. Pierwsze konkursy to była naprawdę kasa dla każdego, teraz to już niestety nie. Ostatni konkurs RPO WL 1.1 to była jawna kpina jeżeli chodzi o ocene projektów. Przeszło ok 70 ustawionych wniosków, po kilkunastu protestach firm i wykazaniu błędów przy ocenie urząd się przestraszył i dorzucił kasę i wskoczyło kolejne 70 firm pod warunkiem a sprawa protestów ucichła. Niestety Pan Marszałek z PSL nic nowego nie wniósł, a wręcz utwierdza patologię. Na Felinie buduję biurowiec z dotacji firma powiązana z Marszałkiem a przy okazji kilku urzędników wybudowało sobie ładne domki. Dziwne że ta sama firma budująca biurowiec stawia domy kilku urzędnikom.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='zawsze to samo' timestamp='1323168506' post='566558'] Ludzie, połowa firm startująca w ramach konkursów w RPO WL 1.1, 1.2 i 1.3 w 70% to firmy założone przez urzędników i na nie idzie kasa, siedzę w dotacjach już długo to widzę. Najlepiej mają się medyczne firmy które potrafiły na cele dotacji założyć i 10 różnych spółek córek na które szły pieniądze. Jeden lekarz z Zana może się pochwalić tym że na lewo do jego kieszeni poszło 10 mln przez podstawione spółeczki na końcu których jest jeden Pan. Owszem szarak dostanie kasę ale szansę są małe. Co konkurs to wytycznę robione są pod konkretne firmy - przykład do dodatkowe punkty za przynależność do klastra lotniczego (specjalnie na ten cel założony przez kilku ex urzędników) a wiadomo w konkursie strata każdego punku to może i spadek z listy dofinansowania. Pierwsze konkursy to była naprawdę kasa dla każdego, teraz to już niestety nie. Ostatni konkurs RPO WL 1.1 to była jawna kpina jeżeli chodzi o ocene projektów. Przeszło ok 70 ustawionych wniosków, po kilkunastu protestach firm i wykazaniu błędów przy ocenie urząd się przestraszył i dorzucił kasę i wskoczyło kolejne 70 firm pod warunkiem a sprawa protestów ucichła. Niestety Pan Marszałek z PSL nic nowego nie wniósł, a wręcz utwierdza patologię. Na Felinie buduję biurowiec z dotacji firma powiązana z Marszałkiem a przy okazji kilku urzędników wybudowało sobie ładne domki. Dziwne że ta sama firma budująca biurowiec stawia domy kilku urzędnikom..... Ciekawe czy zareagują na ten komentarz urzędnicy CBA,lub prokuratorzy.Jak znam życie napewno nie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo dla tego pana za uczciwość!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
są dwie strony medalu, kij ma dwa końce... nie osądzajmy... poczekajmy zobaczymy kto tu w tym wszystkim jest uczciwy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten przedsiębiorca postąpił jak prawdziwy patriota i należy go tylko podziwiać.Korupcja w Puławach jest tak wszechobecna jak za komuny.Całe klany tutaj rządza i trzymają władzę.Dlatego też doszło do tak bezczelnej propozycji korupcji ze strony urzędników.Jest kilka inwestycji w Puławach ze środków unijnych i większość jakaś dziwna,nie rokująca powodzenia.Zona byłego marszałka tylko zakończyła ją z sukcesem mam na myśli Internus.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urząd Marszałkowski - jeden z bastionów zielonej partii, dlaczego ten przekręt mnie nie dziwi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bym miał wątpliwości co do świętości pana z nauki jazdy ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie wierzę firmie "paweł", ten gość ma dużo na sumieniu podobno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapraszam na bezpłatne szkolenia: www.gis-szkolenia.pl warto skorzystać! zapraszam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale bzdura, aby oglaszajacy przetarg chcieli ustawic przetarg. He,he, ciekawe kto komu proponowal !?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: