Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawka kiboli pod Łodzią: Pobity 24-latek nie żyje

Utworzony przez nie kibol, 8 stycznia 2011 r. o 18:22
Szkoda, że tylko jeden... Do odśnieżania deb***i zagonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje wybić w ten sposób wszystkich deb***i Motor Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówców. O jednego de.bila mniej na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jeden idiota nie żyje ???? Jestem zawiedziony, musicie się deb***e koniecznie poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac posty wyzej musze stwierdzic, ze deb***ami sa osoby zycace komus smierci ! Ciekawe jak to wy byscie sie czuli jakby ktos wam umarl np. w wypadku i pod artykulem byly komentarze, ze jednego deb***a mniej. Polecam wziac duzy rozbieg i pier***nac barana w sciane !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za porównanie???? - świadomej "ustawki" do wypadku!!! zastanów się! po co tam sie spotkali??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student napisał:
Ja proponuje wybić w ten sposób wszystkich deb***i Motor Lublin i studentów też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja popieram przedmówców widzę że wszyscy sie zgadzamy jednego kretyna mniej niech sie co do jednego powybijają razem z tymi kretynami z motoru lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co wogóle tam się miesza policja? niech się powybijają do ostatniej sztuki a policja niech sobie ulice patroluje i normalnym ludziom bezpieczeństwo zapewnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten 24-latek nie umarł w np. wypadku samochodowym tylko zmarł na skutek obrażen wystąpionych w jakiej tam ''bitwie''pseudokibiców. A więc nikt normalny, normalnym ludziom nigdy nie życzyłby śmierci.A ten młody ''człowiek''nie był normalny.Ponieważ stało sie to przed 6.00 rano więc żadna porządna osoba,wychowana przez swoich rodziców na w miare inteligentnego człowieka nie powinna brac udziału w jakichśtam burdach i zadymach.Porządny człowiek o tej porze dnia w jego wieku to odsypia po piątkowej imprezie,bądz spi z własną żoną albo wybiera się do pracy lub już cieżko pracuje.A ten sku***syn z Łodzi bądz z pod niej był w 100% świadomy tego co robi zrywając sie z wyrka jeszcze po ciemku i jak szedł na tą ustawkę to również był świadomy konsekwencji.Żaden porządny człowiek nie powinien go żałować. I na pogrzebie 'tego kogoś' powinny być tylko dwie osoby-KSIĄDZ i GRABAŻ-nikt więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Czytajac posty wyzej musze stwierdzic, ze deb***ami sa osoby zycace komus smierci ! Ciekawe jak to wy byscie sie czuli jakby ktos wam umarl np. w wypadku i pod artykulem byly komentarze, ze jednego deb***a mniej. Polecam wziac duzy rozbieg i pier***nac barana w sciane !
Czytać to ty chyba potrafisz ale co z tego jak bez zrozumienia! Jak idiotów rozpiera energia to niech wezmą z rana łopatę i odśnieżają np stadiony trybuny czy co tam sobie chcą, lub niech ćwiczą akcje ratunkowe pod kontem powodzi 2011! Mówisz o wypadku a pomyśl że taki idiota jedzie autem przed tobą lub za tobą albo próbuje włączyć się do ruch z podporządkowanej a ty akurat jedziesz główną drogą jak myślisz jaki będzie tego finał i kto kogo będzie żałował? Więc polecam ci "wziąć duży rozbieg i pier***nac barana w ścianę" a po tep popracować nad ortografią i zasadami pisowni polskiej leszczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dobra wiadomość - jeden chwast wyrwany! Szkoda, że tylko jeden - ale nie od razu Kraków zbudowano... Btw - w przypadku takich "spotkań towarzyskich" policja powinna wkraczać nie wcześniej, niż po godzinie; wtedy jest szansa, że ci troglodyci wymordują się nawzajem i porządni ludzie, w tym KIBICE będą mieli święty spokój. Może wtedy poszedłbym na jakiś mecz z moją córeczką - by obejrzeć sportowe widowisko a nie obawiać się o całość własnej i dziecka głowy i wysłuchiwać jakichś prymitywnych ryków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nikt nie napisał, że ŁKS wygrał? A Motor już dawno nie istnieje, teraz to się nazywa Spartakus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student a co ty masz do kibicow MOTORU??? Kazdy robi to co lubi a to ze sie kibole bija to ich sprawa po to sa ustawki nie tylko w Polsce sa kibole ktorzy sie tluka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to już wiosenna runda się rozPOczęła czy kibice kończą jeszcze rundę jesienną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno mnie to obchodzi.... niech mu ziemia cieżka bedzie hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki teren taka bitwa. 300 chłopa i tylko 1 padł? Pod takim Grunwaldem to w tym czasie już z 50 /przeliczeniowo/ by leżało. Ale jednak coś nam zostało z tych lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo napisał:
Nareszcie dobra wiadomość - jeden chwast wyrwany! Szkoda, że tylko jeden - ale nie od razu Kraków zbudowano... Btw - w przypadku takich "spotkań towarzyskich" policja powinna wkraczać nie wcześniej, niż po godzinie; wtedy jest szansa, że ci troglodyci wymordują się nawzajem i porządni ludzie, w tym KIBICE będą mieli święty spokój. Może wtedy poszedłbym na jakiś mecz z moją córeczką - by obejrzeć sportowe widowisko a nie obawiać się o całość własnej i dziecka głowy i wysłuchiwać jakichś prymitywnych ryków...
TAk po godzinie ale tylko po to aby uzupełnić im ich uzbrojenie! Co by mogli spokojnie się unicestwić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...