Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utopiła córkę w wiadrze, chcąc spełnić zachciankę kochanka

Utworzony przez Gość, 2 lipca 2012 o 13:08
Myślałem że chodzi o normalną kobietę, ale to islamka więc komentarza nie będzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak sie dzieje, gdy czarni maja internet Brytyjka, z norweskim paszportem o korzeniach azjatyckich - MISTRZ!! Breivik wiedzial co robi? Zastanawiajace
0
Zgadzam sie Brevik mial chyba podstawy aby o nich tak myslec choc wcale nie pochwalam zbrodni ktora zrobil. W Uk jest duzo sniadych ktorzy nie asymiluja sie wcale. Szkoda mi tej matki bo wiem jak one sa zastraszane przez partnerow na pewno nie postapila by tak gdyby jej nie kazal. One przechodza pranie mozgu dlatego zrobila to co zrobila a teraz do konca zycia bedzie gryzlo ja sumienie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: