Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na fałszywych księży

Utworzony przez Mar., 20 grudnia 2011 o 08:03
Wszyscy są fałszywi, bo od dwóch tysięcy lat kłamią. Wciskają ludziom bzdury w które sami nie wierzą. I dobrze z tego żyją. Uczą się tego w szkole aktorskiej zwanej Seminarium Duchowne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz to strach nawet chodzić do kościoła bo nie wiadomo czy to oryginały czy przebierańce. Ja nawet nie mam pewności czy Dziwisz się nie przebral!
0
Dlatego Ojciec Klimiec przestrzega: "Poznasz księdza swego - po portfelu jego"
0
Znajdzie i pokazcie prawdziwego ksiedza.Nie ma i nie bylo takich
0
grasują przebierańcy w sutannach.... Przebieraniec (w sutannie również) to tranwestyta.Zdarza się,że sutannowy to oszust.(pewien klecha zwany ojcem,całe Caritas,proboszczowie.....) .... oferując, oczywiście za pieniądze, wygłoszenie adwentowych rekolekcji. No ale co w tym dziwnego że za pieniądze?Który ksiądz wykonuje za Bóg zapłać-co łaska (ale nie mniej niż tysiączek) No i jak widać,nie trzeba się uczyć w seminarium 6 lat,aby wygłosić "kazanie" lub odprawić przy stole pańskim jakieś czary-mary. Jednym słowem nie trzeba być zbyt rozgarniętym aby sprawować posługę (bzdurne kazanie,widowisko przy ołtarzu,picie publiczne wina..)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: