Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na skażoną żywność z Japonii

Utworzony przez jurek, 16 marca 2011 r. o 20:01
Zajmijcie się lepiej zywnościa GMO - genetycznie modyfikowana.Do produkcji tego gówna stosuje się często izotopy matali cięzkich. A żywności szczególnie świeżej z Japonii u nas w Lublinie jest tak "duzo", że mozna się zesrac od jej nadmiaru. Wy pismaki lubelscy piszecie o wszystkim tylko nie o tym co boli to miasto i region. Zapomnieliście o swojej roli w społeczeństwie. Napisac byle artykuł, wziąc kasę i do domu. Już wiecie dlaczego o kilku lat nie miałem waszego pismidła w rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Dał dobry wrzut pismakom. Poniekąd ma rację gdyż ta gazecina jest na usługach zachodniego koncernu i piszą w niej co każe wydawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Zajmijcie się lepiej zywnościa GMO - genetycznie modyfikowana.Do produkcji tego gówna stosuje się często izotopy matali cięzkich. A żywności szczególnie świeżej z Japonii u nas w Lublinie jest tak "duzo", że mozna się zesrac od jej nadmiaru. Wy pismaki lubelscy piszecie o wszystkim tylko nie o tym co boli to miasto i region. Zapomnieliście o swojej roli w społeczeństwie. Napisac byle artykuł, wziąc kasę i do domu. Już wiecie dlaczego o kilku lat nie miałem waszego pismidła w rękach.
Gdybyś jureczku umieał czytać, pewnie być się dowiedział, że jest to wiadomość PAP dotycząca sytuacji europejskiej. Czy nie zaślepia ciebie jednak pogarda, a właściwie syndrom wielu kompleksów. Być może miałeś jakieś nieprzyjemne przygody z mediami, trudno. Z pewnością masz rację o niebezpiecznej żwyności GMO. Jednak za dużo ujawniłeś swoich problemów. Wyrazy współczucia. Przemyśl to wszaystko jeszcze raz. Manieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Romek też nie umiał czytać, nie wie o co chodzi, a napisał. I jakże z takimi ludźmi Kozi Gród możę zostać europejską stolicą kultury azjatyckiej? Intelektualiści sypią się jak łupież z łysiny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manieczku - czyta to ja umię i nawet rozumie co tam jest napisane.Doskonale wiem że to informacja PAP, ale po grzyba mi potrzebna informacja ogólnopolska w lokalnym dzienniku i na dodatek wogóle nie mająca związku z lokalnym rynkiem konsumenckim. Na tym polega słabośc tej gazeciny.A przy okazji to odpisując mi i "romkowi" zauważyłem,że jestes chyba "uczycielem" (Konopielka).Puczasz wszystkich ale też obrażasz - pozdrawiam i zycze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bez Japonii nasze dzieci żrą wysokoprzetworzone unijne g...o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu są takie informacje tylko po to by monitor zasłonić.Jak chcecie coś ciekawszego przeczytać to sobie kupcie wydanie papierowe.Bo za darmo nawet wiadomości konkretnych dziś nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w związku z tymi zagrozeniami będą teraz monitorowane granice -pilot juz dziala i jest filmowany - zabacz na youtube.pl nie wiem na ile to prawda ale warto obejrzeć: http://filmsline.com/youtube-pl.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...