Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uważaj! Nieuczciwi kierowcy zarabiają na stłuczkach

Utworzony przez Filip, 3 grudnia 2010 o 15:39
Na skrzyżowaniu w kształcie litery T, gdzie jezdnie są równorzędne Chyba prostopadłe??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
straty też są bo można ot tak dostać wpierd** od sprawcy. chyba o tym pan Jacek nie wie:)
0
Chyba właśnie równorzędne czyli ani jedna ani druga nie jest ulicą z pierwszeństwem i obowiązuje zasada prawej strony
0
Ty nie kochasz Lublina tylko Sprawkę, a to kolosalna różnica. Wybór sprawki to kolejne 4 lata modlitw, zamiast działania. Będzie jak za pruszka okruszka.
0
Jeżeli będę miał stłuczkę z jakimś Jackiem z Rzeszowa i będę podejrzewał, że doprowadził do niej celowo, to najpierw daję gazem po oczach, potem leję w ryja, kopię leżącego, wkładam mu do ręki młotek, wzywam Policję i zgłaszam zawiadomienie o groźbach karalnych, znieważeniu, usiłowaniu rozboju i co mi tam do głowy jeszcze przyjdzie.
0
pokazcie mi tego pana Jacka, to ja mu tak obije maske ze bedzie pobierał odszkodowania do konca zycia... co za typ
0
weach napisał:
Ty nie kochasz Lublina tylko Sprawkę, a to kolosalna różnica. Wybór sprawki to kolejne 4 lata modlitw, zamiast działania. Będzie jak za pruszka okruszka.
Należy wybrać Żuczka, on tyle stołków już rozdysponował, więc chociaż wobec kolesi niech okaże się słowny, bo my na jego obiecanki-cacanki nie liczmy
0
noanem: chyba Filipowi myla sie slowa rownolegly z rownorzednym... Jacus: pamietaj, ze sa tez tacy ktorzy nie dadza sie Tobie tak latwo, a po wygranej sprawie rozbiora Ci twoje autko na 1001 drobiazgow... kilofem, Zasrancu!! Pozdrowki dla lojalnych kierowcow. Tych ktorzy sa mysla, sa uprzejmi, maja sposoby na rozladowanie korkow i tych ktorzy sa gotowi nagiac delikatnie prawo, aby pomoc komus na drodze....
0
pies cie j.... Jacku i tobie podobnym. -------------------------------------- a ja chce stadion!
0
Powiem szczerze ze w UK Jacek byl by bogaczem bo jak tu jezdza kierowcy to zal.pl nie ma dnia aby okazji nie bylo do dzwona i to z czystym sumieniem pozdrawiam wszystkich kierowcow
0
Typowy elektorat PO! Jeb...ć siepaczy terAz kur...a my!!! NIE GŁOSUJCIE NA ŻUKA I JEGO KOLESI: WASILEWSKIEGO, FICA, KOŁODZIEJ-WNUK, ŚWINIARSKĄ, ŁATKĘ ITP. OSZUSTÓW I AFERZYSTÓW!!!!
0
Filip napisał:
Na skrzyżowaniu w kształcie litery T, gdzie jezdnie są równorzędne Chyba prostopadłe??
jak skonczysz szkole to bedziesz wiedziec o czym mowa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: