Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Antek zwycięzcą, takiego głosu się nie zapomina. Jeszcze będzie o nim głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Agnieszka wie co najlepsze" ... żal tego czytać ;( jesteście beznadziejni jak można o osobie której się nie zna powiedzieć że jest bezczelny albo zapatrzony w samego siebie, ten kto to pisze jest po prostu źle wychowany. Finał był świetny każdy uczestnik dał z siebie wszystko.Ja osobiście byłam za Damianem od początku bo może dzięki takim osobom jak on zmieni się coś w polskiej muzyce na lepsze bo puki co na razie rządzi komercha niestety!!! ;( A co do innych finalistów wielki szacunek i powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że najlepszy głos jaki kiedy kolwiek słyszałam ma Mateusz poprostu pikękny potrwai się super ruszać. Wygrał Damian i kolejny nie skorzysta z szansy bycia kimś tak jak Krzysztof Zalewki , Szymon Wydra i inni którzy śpiewali rocowo. Lipa no cóz mam nadzieje ze mATEUSZ ZROBI KARIERE ZYCZE MU TEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam że nikt z uczestników nie potrafiłby zaśpiewać piosenki rockowej tak pięknie jak robi to Damian. Wszyscy inni śpiewali na "jedno kopyto" a takich solistów mamy w Polsce bardzo wiele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...