Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Volvo Fashion Voice Lublin. Głos lubelskiej mody (zdjęcia)

Utworzony przez Hanna, 19 października 2013 o 11:30
Kolejny raz organizator dał ciała z miejscówkami, hostessy z rozdawaniem kwiatów. Wybieg za krótki do dynamicznej muzyki, projektanci na dobrym wysokim poziomie. Ogólnie jak na pierwszy raz ok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepsza impreza modowa w Lublinie!! Od samego wejścia prestiż! Piękne modelki, hostessy, cała organizacja na najwyższym poziome. Gratuluje organizatorom pomysłu
0
Impreza modowa bez wybiegu??? Modelki prezentowaly się na ceracie rozlozonej na scenie... Z tyłu "0" widocznosc.
0
Pomysł imprezy fajny i jej oprawa ok. Niestety sprawy organizacyjne, problem z miejscówkami, totalny tłok to wielki minus. Dużo też do profesjonalizmu brakowało prezentujacym mode zarówno kobietom jak i panom. Najlepsze były dziewczyny dyndajace na sznurach! Dużo ludzi opusciło impreze po pierwszej częsci. 40-to minutowa przerwa po godz. 21 to chyba przesada!
0
najlepsza z całego pokazu była oprawa muzyczna!
0
Lipa totalna. Początek opóżniony tylko!!! 35 min. Przerwa która miała trwać 40 min . trwała ok 25, bo czas gonił, niestety zero organizacji, szatnia spisała się za to świetnie, może dlatego,że przed czasem wyszłam.
0
fajnie, że zabiegamy o tego typu imprezy w Lbn, ale organizacyjnie niestety nie dźwigamy tematu – organizacja całego wydarzenia to totalna porażka...już na samym wstępie bardzo kiepska ekspozycja samochodów a dalej było już tylko gorzej...opóźnienie bagatela 35 minut, brak profesjonalnego wybiegu przez co widoczność z dalszych rzędów bardzo słaba, scena zrobiona minimalnymi kosztami, ,źle rozstawione „głowy” - operator światła kompletnie bez pojęcia, brak miejsc dla gości, hostessy, które wręczały statuetki i dyplomy projektantkom zupełnie nie potrafiły się zachować, modelki i modele z cenami na butach, które rzucały się bardzo w oczy, źle dobrane obuwie do kreacji przy pokazach łączonych i bardzo słabe żarty prowadzącego – rezultat, wyszedłem po przerwie          
0
Ja bylam na wczesniejszych imprezach takiego typu i ta byla najlepsza. Mam porownanie wiec wiem co pisze,poprzeczka zdecydowanie jest podniesiona przez ten pokaz. A co do miejsc to dochod byl na szczytny cel wiec mi nie przeszkadzalo to w tym roku.
0
Siedzac w pierwszym rzedzie nie widzialem zadnych metek na obuwiu, niektore komentarze sa smieszne;-) fajny impreza dla dzieciakow za marne 20zl od osoby, mega pokazy, catering, szampan i tort na dwa metry!
0
Siedzac w pierwszym rzedzie nie widzialem zadnych metek na obuwiu, niektore komentarze sa smieszne;-) fajny impreza dla dzieciakow za marne 20zl od osoby, mega pokazy, catering, szampan i tort na dwa metry!
0
kolego jak chodzisz tylko po to żeby zjeść i się napić to sorry ale nie ma z kim rozmawiać     
0
moim zdaniem impreza była przygotowana na wysokim poziomei, organizatorzy zadbali o właściwe wyeksponowanie marek i projektantów, cieszę się, że nie było na każdym kroku przewracających się roll-upów, tylko każda z firm miała białe logo na czarnym tle. Na pewno była to pierwsza impreza z takim rozmachem, dużo marek i projektantów, smaczny począstunek i b.dobry prowadzący-kto byl, na pewno zauwazxył, że Condrado niwiele czytał, starał sie nawiązać kontakt z publicznością i był przesympatyczny.   Jednym słowem udana impreza!
0
Część ludzi,w tym osoby które znam,a interesują się modą,wyszły przed końcem..Impreza niestety tandetna,zrobiona przez osoby bez pojecia,głównie po to by przyniosła dochód kilku osobom..
0
Okropny wybieg i to właściwie dyskwalifikuje ten pokaz
0
VOLVO to tylko pokazy mody może teraz robić, odkąd na początku lat 90-tych osobowa część tego koncernu została sprzedana Renault później Fordowi, a od 2009 Chińczykom, to jest coraz gorzej - teraz to przeciętny samochód porównywalny do przeciętnej klasy samochodów francuskich - czyli nic nadzwyczajnego. Daleko w tyle został za np. Audi, BMW... , a szkoda bo w latach 80-tych i na początku lat 90-tych to była przyzwoita marka teraz to z Volvo liczą się tylko maszyny budowlane i ciężarówki..., a osobowe są do niczego...
0
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: