Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co prawda zima już się kończy - ale jeszcze wsprawie odśnieżania : Dlaczego straż miejska wogóle nie reaguje na zgłoszenia dotyczące zaśnieżonych i oblodzonych chodników - albo jest bardzo mało skuteczna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapytajcie ich tam,kiedy się zutylizują wreszcie ???????
0
Moje pytanie brzmi: pan Kucharzyk jako były komendant miejski w Lublinie, a obecnie emeryt policyjny w jakie wysokości ma emeryturę, oraz w jakiej wysokości otrzymuje obecnie pensję jako komendant straży miejskiej ? Dziękuję za odpowiedź której nigdy nie będzie.
0
Do kaieniołomów całą tą zgraję nierobów pod wodzą Kucharczyka.
0
Pytania: 1. Jaki procent stanowi liczba mandatów wystawianych z fotoradaru, za źle zaparkowane samochody i pozostałe wykroczenia. 2. Co zrobiła straż miejska w sprawie sprzedaży papierosów i spirytusu na targowiskach a także cyganów zaczepiających ludzi obok dworca PKS ? 3. Czy planowana jest rozbudowa monitoringu miejskiego i czy jest on przydatny ?
0
Jakiś ten Pan do Putina podobny...
0
Ładniejszy,ale podobizna duża.
0
A ja mam takie małe pytanko:Czy Straż Miejska w Lublinie ma swojego kapelana i dlaczego?
0
Pytanie: dlaczego Straż Miejska praktycznie niezauważa problemu źle zaparkowanych samochodów rozjeżdżających trawniki, utrudniających ruch, ograniczających widoczność.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: