Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michałkiewicz: Koalicja PiS z PO w Lubelskiem to był dobry rok

Utworzony przez Guest, 21 października 2015 r. o 21:00 Powrót do artykułu
Co pan w ciągu 8 lat zrobił dla regionu? Proszę krótko w punktach wymienić i oszczędzić czytelnikom odpowiedzi w stylu "głosowałem za" "rozmawiałem o" "rozmawiałem z". Poproszę o konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janulewicz i Michalkiewicz moze reprezentuja rozne organizacje polityczne, ale ten sam marniutki poziom zaangazowania w losy lubelszczyzny
  Janulewicza znam i wiem, że aktywizuje ludzi do stwarzania nowych miejsc pracy - bo jak uważa, tylko niski poziom bezrobocia jest gwarancją wysokich zarobków. Na temat drugiego Pana nie będę się wypowiadał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Przewodniczący! Jak to się dzieje, że zarządzana przez Pana partia polityczna przegrywa wybory samorządowe raz po raz? Jak to się dzieje, że jednym z filarów PiS w Lublinie jest były kandydat do sejmu z PRL-owskiego PRON-u, Pruszkowski – największy podróżnik świata z Lubelszczyzny za publiczne pieniądze, a wszyscy, którzy się z nim nie zgadzają, są - nie z własnej woli poza PiS? Jak to się dzieje, że PiS regularnie wygrywał wybory samorządowe, uzyskując wyniki w Lublinie powyżej 40%, a wspomniany podróżnik – tylko 21%, czyli dwa razy mniej? Jak to się dzieje, że człowiek ten ciągnący lokalny PiS w dół, zasłużył sobie na premiowane awansem miejsce do sejmiku? Jak to się dzieje, że „za karę” – za to, że w czasie kampanii do euro-parlamentu woziłem busem elektrycznym baner z Ziobrą i Żaczkiem z SP, stałem się „wrogiem PiS”, mimo iż oficjalnie jesienią 2014 r. PiS występował pod szyldem Zjednoczonej Prawicy - m.in. z Solidarną Polską? Jak to się dzieje, że zaproponowany przeze mnie lubelskim radnym 2 lata temu kandydat na prezydenta Lublina, Jakson ze Świdnika – jedyny, który mógłby wygrać z prezydentem Żukiem, nie był wzięty po uwagę, dlatego że startuje w Świdniku jako niezależny kandydat i że został zaproponowany przeze mnie? (drugą osobą, zaproponowaną przeze mnie był Żaczek, który wygrał wybory w Rykach). Jak to się dzieje, że mimo moich dwóch poważnych propozycji, PiS zgłosił kandydata Muszyńskiego, nie przygotowanego merytorycznie do tej funkcji, a obecnie firmującego się absurdalnym hasłem „pierwszy do roboty” (kto i na jakiej podstawie stwierdził, że jest on pierwszy)? Jak to się dzieje, że w mojej walce o prawo wjazdu busami elektrycznymi na teren Starego Miasta, mimo wrogości pana Żuka do mnie, jestem darzony szacunkiem przez radnych z koalicji rządzącej PO-WL, kłaniających mi się, a pan Tułajew, przechodząc obok mnie, udaje że mnie nie widzi (człowiek, któremu regularnie kampanię robią księża na plebaniach dekanatu Lublin – Północ)? Jak to się dzieje, że w wyborach do sejmu z pozycji nr 1. startuje pani Kruk, która po aferze alkoholowej w sejmie utraciła swój prestiż, a mimo to jest dalej windowana przez „wodza” Kaczyńskiego na lidera listy (podczas gdy Hofmann po aferze został skasowany przez władze PiS)? Jak to się dzieje, że PiS, który w imponującym stylu wygrał wybory do euro parlamentu, przegrał kilka miesięcy później w Lublinie wybory do sejmiku z PO? Jak to się dzieje, że pan Żuk, jako lokomotywa PO, pociągnął do wielkiego sukcesu również panią Stasiak z dawnego SLD, a PiS wystawia na pierwszych miejscach dwóch „hamulcowych” tej partii: Pruszkowskiego i Muszyńskiego? Czy poza wyborcami, ktoś Panów rozliczy za te kardynalne błędy i zaniedbania? Jak Pan widzi ”zjednoczenie prawicy” w Lublinie, kiedy wiele osób z prawicowym i solidarnościowym rodowodem jest - nie z własnej woli - poza tak zwaną „szeroką zjednoczoną prawicą” w Lublinie? Jakie zajmie Pan stanowisko wobec mnie - potencjalnego sojusznika, obecnie niszczonego ekonomicznie przez prezydenta Żuka? Wydaje mi się, że w wielu sprawach mam więcej mądrego do powiedzenia, niż co najmniej połowa kandydatów z lubelskiej listy PiS do sejmu. Czekam na ewentualny telefon. Z poważaniem. Wojciech Górski, Lublin City-Tour, Tel. 601-81-42-18.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego startującą z pierwszego miejsca listy PiS E. Kruk popiera Cugowskiego którego wspiera też PO ? Jaki z pana szef okręgu PiS że dopuszcza pan do takiej sytuacji ? Nikt Pana nie słucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan zrobił dla Lublina przez ostatnie 4 lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odnieść się do nagrań z SOWA&PRZYJACIELE : cyt:"Piotr Wawrzynowicz mówi: "Dwie niezależne forpoczty badały Włodka, czy on nie spęka przy podejmowaniu decyzji. Posłałem Stasiu Gawłowskiego, to jest sekretarz w Ministerstwie Ochrony Środowiska i Kaziu Plocke, sekretarz w Ministerstwie Rolnictwa, to jest jego kumpel. No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest je***y w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". [...] " Co zamierzacie zrobić z korupcją PO.?
   to może ja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest utrudniony dostęp żeby się umówić do Pana Posła na wizytę w Biurze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński staruje z 2 miejsca bo ciąży na nim afera taśmowa, a pan ? Czy utracił pan zaufanie PiSu. Czy dlatego że nie popiera Pan przewodniczącego Rady Miasta Tułajewa w walce z PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niechęć PiS-u do uchodźców (także wypowiedzi pana prezesa, że mogą rozsiać epidemię chorób) ma się do nauki Kościoła, na którą tak często się powołujecie? Papież przecież prosił kraje o przyjmowanie islamskich uchodźców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mimo że PiS jest tak silny w okręgu (mówią o tym sondaże) to zawsze w województwie rządzi PO i PSL ? Dlaczego Pan jako szef okręgu nie potrafił tak zmobilizować partii aby wynik wyborczy dał PiS rządy w województwie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michalkiewicz, jakie sukcesy pan ma jako szef PiS w okręgu lubelskim ? Czy to prawda że za pana rządów PiS nic nie zyskał a sporo stracił np. władzę w sejmiku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michalkiewicz dlaczego nie ma pana dziś na konwencji PiS w Warszawie? Czy dlatego że prezes Kaczyński ma już zaufania do pana i uważa że jest pan nieudacznikiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jakie te konkretne inwestycje? Pan nie zna chyba pojęcia konkretne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALEJ MACIE UKŁAD Z PO. JEST PAN CHAMULCOWYM PIS I CICHEJ WSPÓŁPRACY Z PO. czas na zmiany w pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michalkiewicz to Pan sam mówi że ostatni sukces miał Pan w 2006 r. A potem już zero sukcesów ! To nie sądzi Pan że czas już się wycofać i oddać władzę ludziom którzy poprowadzą PiS do zwycięstwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie. tylko nie to. jeszcze podajcie sobie ręce z Karpińskim a gwarancja przerżnięcia tych wyborów murowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Michałkiewicz jak to PiS ma w zwyczaju bez konkretów. Co to za inwestycje dokończenie drogi takiej i takiej zwłaszcza, że to nie Wasze projekty i inicjatywy. Potrzebne miejsca pracy, no przecież nie gruszki na wierzbie nam obiecujecie chyba. Nie da sie tego słuchać, od 2006 roku nic nie robicie i liczy Pan  na to, że ludzie będą na Pana głosować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi pan że zawarł pan koalicje z PO w 2006 r. Ale później PO oszukała pana i dogadała się z PSL. Czy to nie jest pana porażka skoro koalicjant pana oszukał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie przewodniczący a może Pan odpowie na pytanie dlaczego wielu członków PIS założycieli oraz tych którzy tworzyli struktury pozbył się Pan. Niestety Pan nic nie zrobił dla Lubelszczyzny oraz dla lubelskiego Pisu kompletnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Michalkiewicz czy Pan nawołuje do koalicji z PO mówiąc że dobrze się rządziło z Platformą ???. Co na to prezydent Duda, Kaczyński i Szydło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...