Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gminny stok a nie gminny ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Glinny stok powinno być
1
Kazdemu z tych 80'osob co byly nietrzezwe powinno sie zabrać prawo jazdy przez nich giną nie winni ludzie
1
Promujecie lublin 112 tymi tagami? Czy "kradniecie" w ten sposób odsłony?
0
JESTEM CIEKAWY ILE BYŁO BY WYPADKÓW ,GDYBY POLICJI W TYCH DNIACH NIE BYŁO NA DROGACH.MOIM ZDANIEM TO ONI SĄ PRZYCZYNĄ TYCH ZDARZEŃ.
-1
Policjanci co chciałbym wam powiedzieć - przestańcie piepr*yć i zacznijcie faktycznie robić to co obiecujecie. Co się dzieje na drogach kiedy wy piknikujecie to włos na głowie się jeży. Dlatego też mam poważną wątpliwość kiedy o swojej pracy mówicie że to służba.
0
Gminy wilkolaz nie bełżyce
0
Komendant kazał, żeby były wyniki, no to są.
0
Gminnym Stoku (pow. parczewski) - Raczej powinno być Glinny Stok
0
undefined napisał:
Kazdemu z tych 80'osob co byly nietrzezwe powinno sie zabrać prawo jazdy przez nich giną nie winni ludzie
 brakuje statystyki ilu nietrzeźwych było sprawcami tych 17 wypadków. tymczasem kierowcy po alkoholu powodują około 12 % wypadków
0
No to jeśli np. około 0,6% kierowców jeździ w stanie po spożyciu alkoholu, to znaczy że mają oni dwudziestokrotnie większą wypadkowość od kierowców trzeźwych. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: