Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śmieszne. Trzeba zobowiązać banki do "wymuszania" dodatkowych podpisów jako warunku wypłaty. Ponadto ... . Mnie nikt za to nie płaci. Ostrożności nie zachowają na bank. Nie zadzwonią do nikogo w celu upewnienia się, że właściwa osoba potrzebuje pomocy i nie poproszą jej o osobisty przyjazd. Starsi nie są i nie będą rozważni. Zrozumiano!!!! Ci "Starsi" są TYPOWANI jako człenie bez podejrzeń. Tak czy siak, nie są podejrzliwi. Starsi oczekują na telefon, zwłaszcza od kogoś z zaufaniem. Zawsze się nabiorą. A zatem swoje uwagi możecie sobie wsadzić tam, gdzie słonko nie dochodzi. Zrozumiano!!!! Bez urazy. Niech ktoś naprawdę uruchomi mądre klepicho.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja myślałem że znowu Andromeda ze tymi złodziejami zaczyna ludzi w Lublinie okradać, poczytajcie sobie o nich: Andromeda łączy pokolenia biznesu. Ekskluzywny klub powstał w Lublinie Jacek Wilczyński z Lublina obecnie właściciel firmy Andromeda wraz z Małgorzatą Łokaj w ubiegłym roku stracili na rynku forex ponad 40 milionów złotych oczywiście nie swoich pieniędzy ale ludzi z Lublina i okolic stracili ponad 95% wszystkich pieniędzy które powierzyli im ludzie zwodzeni przez Jacka niebotycznymi zyskami, teraz Jackiem i jego wspólniczką zajęła się prokuratura :) a Jacek jak by nigdy nic teraz zakłada klub biznesu w Lublinie i szuka kolejnych naiwnych jeleni którym to będzie znowu pomnażał zyski .... Ludzie uważajcie na tych dwoje!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Jacek Wilczyński To pomówienia. Proszę zauważyć, że pomimo wyroku wydanego w mediach do tej pory trwa dopiero postępowanie mające na celu wyjaśnienie, czy zaistniała sytuacja miała w ogóle charakter działań korupcyjnych. Netline Group realizuje rocznie ponad 500 kontraktów dla klientów z Polski i zagranicy. Zaledwie 20 proc. z nich to kontrakty na rynku zamówień publicznych. Pierwszy kontrakt dla CPI pozyskaliśmy w 2009 r. Opiewał on na kwotę ponad 11 mln zł netto i dotyczył dostaw sprzętu i oprogramowania głównie firmy IBM. Nasze przychody w 2009 r. wyniosły 74 mln zł. W okresie, którym interesuje się prokuratura – czyli w latach 2009–2011 – łączny obrót Netline Group wyniósł ponad 300 mln zł netto. Podczas gdy łączna wartość wszystkich umów podpisanych z CPI wynosi nieco ponad 54 mln zł netto. Oznacza to, że udział kontraktów z CPI MSWiA stanowi jedynie 18 proc. przychodu spółki. Trudno więc mówić, że firma urosła dzięki tym kontraktom, a stawianie tezy, iż rośliśmy dzięki korupcji, jest zwykłym pomówieniem. "
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POLANDIA =CIEMNOGROD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgroza co to się dzieje, może pracownicy banków by baczniej przyglądali się tym osobom 
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: