Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Polsce kurczy się "szara strefa". Jest nowy raport

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 21:49 Powrót do artykułu
To i tak dużo, ale jak na dwa lata rządów to nieźle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dane z sufitu,mnie nikt nie pytał jak pracuję i czy wszystko ujawniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pełnego obrazu powinna być jeszcze muzyka jak w PKF...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
dane z sufitu,mnie nikt nie pytał jak pracuję i czy wszystko ujawniam
 Możliwe że jesteś obserwowany przez kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oczywiście, tylko jakoś kwota wolna od podatku nie wzrosła a obciążenia podniosły się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla tego, a z powodu spokoju i pewności oraz mniejszej uciążliwości przeniosłem firmę do czech. I wiecie co ? W urzędzie jest się petentem, a nie oskarżonym co przeszkadza w piciu kawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety kurczy się ale mojemu staremu i absolutnie z tego powodu nie widzę, żeby nam stopa życiowa się poprawiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
tak oczywiście,  tylko jakoś kwota wolna od podatku nie wzrosła a obciążenia podniosły się...
bo pieniądze są potrzebne dla młodych zdrowych leni leżących sie i rozmnażających na 500+, a pracujący, zmykać buzię i zapieprzać na nich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belo napisał:
bo pieniądze są potrzebne dla młodych zdrowych leni leżących sie i rozmnażających na 500+, a pracujący, zmykać buzię i zapieprzać na nich
  A ja głupi myślałem że na nowe limuzyny i premie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY NIE KRASC... BRAWO PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce kurczy się "szara strefa". Jest nowy raport - Czyli zmniejsza się strefa dla platformersów, lewusów i ZSL ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nein nein nein Platformen guten morgen !!! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze oby tak konsekwentnie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no za platformy, postkomuny i ZSL to pieniądze szły na lewo i prawo na bzdury, mafie VATowskie i prywatę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
no za platformy, postkomuny i ZSL to pieniądze szły na lewo i prawo na bzdury, mafie VATowskie i prywatę
 a teraz na pieprzących  sie i rozmnażających leni, a parcujący jak mieli gówno tak dalej mają gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...