Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W rytmie silników

Utworzony przez Dariusz, 18 lipca 2011 r. o 09:03
Proszę usunąć nazwisko mojej córki która żadnej nagrody od Kulki i Dziennika WSCH. nie wygrała!!! D.Kosiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mija 2-gi tydzień od komentarza o usunięciu danych osobowych mojej córki Liliany w sposób bezceremonialny pozbawionej wygranej! Nikt z tej podłej gazety, tego lokalnego szmatławca nie pofatygował się zgodnie z prawem usunąć kłamliwe dane o pseudowygranej Liliany Kosiec z Parczewa! Pseudożurnaliści tego szmatławca codziennego szafują jak swora psów pojęciem regulamin, zaś nie są w stanie pojąć że nad regulaminem jest prawo tego kraju łamane w stosunku do mojej córki już prawie dwa lata! I grają sobie w swoją chocholą grę - pie(...)lę cię?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za przeproszeniem, pomyślałeś może, że: - to forum jest publiczne i każdy tu może sobie coś napisać - nikt nie weryfikuje tego czy faktycznie to jest twoja córka - nikt z redakcji / administratorów / moderatorów nie ma obowiązku czytać każdego postu - nikt też z wyżej wymienionych nie musi wierzyć Ci na słowo... ...więc nie bulwersuj się tak, a jeśli rzeczywiście zależy Ci na usunięciu tych danych wybierz inną, bardziej urzędową i cywilizowaną drogę przy której będziesz w stanie udowodnić, że rzeczywiście podana przez Ciebie osoba tak jak napisałeś nic nie wygrała oraz potwierdzić swoją tożsamość. A nie załatwiasz to w taki beznadziejny sposób i jeszcze na dodatek nie wiadomo o co i po co się bulwersujesz. Sorry, ale pierw może pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...