Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W mijającej kadencji dał się pan poznać jako dobry, pracowity poseł. Niestety zasłynął pan też z pewnej niefortunnej wypowiedzi. Przyznaję, że też byłem oburzony do czasu, kiedy dotarłem do stenogramów. Aby wreszcie zakończyć temat ''ch... z tą...'' itd czy mógłby pan wyjaśnić cały kontekst sprawy a także ujawnić nazwisko profesora, na którego plany aż tak Pan się oburzył? Uważam, że Wschodnia Polska ma prawo to wiedzieć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja czekam na czat z dr Janulewiczem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czekam z niecierpliwoscią, bo chętnie sie dowiem jakie Pan Karpinski ma jeszcze zamiary jezeli chodzi o rozwoj regionu. To jest niewatpliwie moj kandydat na niego glosuje z racji tego, ze wykazal sie naprawdę duzym zaangazowaniem w rozwoj Lubelszczyzny ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Największa "zasługa" pana ministra to przeniesienie siedziby Zakładów Azotowych z Puławy do Tarnowa!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Won z tym szczurem , ch.. z nim , frajerze won!!!
To właśnie jest wizytówka pislamistow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie spokój z tą wyrwaną z kontekstu wypowiedzią wystarczy zajrzeć tutaj  http://lubelak.salon24.pl/671468,co-naprawde-powiedzial-karpinski. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karpińskiego i jego stosunek do Polski Wschodniej znam, a kim jest ten Janulewicz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa lata temu przejął Pan władzę w lubelskiej Platformie Obywatelskiej od posła Stanisława Żmijana. W jakich sprawach dla regionu szczególnie zasłużył się Pana do nie dawna konkurent.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie pośle, ostatnio dało się zauważyć wzmożoną aktywność kandydatów w Bogdance. Większość z nich wyraża niezadowolenie z fuzji kopalni z Eneą. Czy ich obawy są uzasadnione, czy jest to zwykła troska przedwyborcza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest pan chemikiem i Puławskie Azoty są panu dobrze znane. Ostatnio pani Kruk odwiedziła Puławy i na konferencji prasowej oświadczyła, że budowa elektrowni gazowej to chybiona i nieopłacalna inwestycja. Jakie jest pana opinia jako fachowca?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To że PiS wygra wybory jest raczej oczywiste. Ale załóżmy hipotetycznie, że powstałaby koalicja antypisowska, czy przyjąłby pan ewentualną propozycję ponownego objęcia urzędu Ministra Skarbu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1. Jak to było z tą pana dymisją? Naprawdę powodem był wyciek akt ze śledztwa w sprawie afery taśmowej? Przecież to praktycznie nie wniosło noc nowego poza tym, co było wiadomo od roku. Czy nie uważa pan, że w ten sposób Ewa Kopacz chciała podreperować wizerunek swój i swojego rządu? 2. Czy brał pod uwagę, że w związku z dymisją może nie zostać wystawiony ponownie w wyborach do Sejmu? 3. Jak pan skomentuje animozje między paniami Wcisło i Lisowską - zrywanie i zaklejanie plakatów, donoszenie na siebie itp. Jak to się ma do zapewnień, że PO jest mocnąddrużyną?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skomentuj p.swoje słowa" CH.j z tą POlską wschodnią" a obecnym kandydowaniem z terenu POlski Wschodniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziś również spotkanie z Januszem Korwin-Mikke o g. 19.30 w hali Targów Lublin.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie ma gorszego ............ od włodka Karpińskiego, taki z niego chemik jak z koziej d.... trąba
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rozmawiałam z nianią mojego dziecka i wiem jak dużym problemem jest dla brak właściwej opieki medycznej i wsparcia w zakupie leków. Czy ludzie starsi i osoby przewlekle chore czy niepełnosprawne będą mogli realnie odczuć, że rząd o nich nie zapomniał? Co z NFZ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam dzieci i niepokoi mnie polityka Unii wobec imigrantów. Odnoszę wrażenie, że nikt nad tym nie panuje i wie jakie będą tego konsekwencje. Czy jesteśmy bezpieczni jako mieszkańcy regionu leżącego obok Ukrainy? Czy imigranci z Syrii nie powinni być wspierani w swoim kraju, a nie sztucznie włączani w społeczeństwo polskie? W jaki sposób zamierzacie poprawić stan bezpieczeństwa Państwa i naszej Lubelszczyzny?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłem na stypendiach zagranicznych i wiem, że bez ważnych instytucji w mieście trudno mówić o poważnym rozwoju. Studenci takich kierunków jak stosunki międzynarodowe, prawo, finanse międzynarodowe nie mają ciekawych ofert pracy w Lublinie. Czy jest szansa na umieszczenie w Lublinie jakieś ważnej instytucji, która wzmocniłaby nas i pokazała, że nasze miasto jest naprawdę miejscem szczególnej współpracy pomiędzy Unią a Wschodem? Czy władze rządowe mogą nam jakoś pomóc?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powiem krótko. Ch...j z tym panem Wlodkiem K.
To akurat było wyrwane z kontekstu jedno zdanie, a ty dałeś się na nie nabrać,  jak 99 % gawiedzi !!! Szkoda,że nie opublikowali 6-ciu wcześniejszych zdań .... Gdybyś je usłyszał, to byś powiedział ,że Włodek to rozsądny gość !!! Sam akurat nawet nie znam tego dżentelmena , ale doceniam jego inteligencję , która dla 99 % gawiedzi jest tylko marzeniem !!! Dla jasności będę głosował na kobietę , bo po prostu je lubię  !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prowadzę firmę informatyczną. Składam oferty do urzędów, szpitali, firm i zachodzę w głowę, dlaczego to co w firmie zrobią 2 osoby w urzędzie musi robić 10. Przecież to tylko sztuczne tworzenie etatów. Kiedy rząd zacznie realnie ograniczać administrację, dlaczego nikt tego nie kontroluje, a urzędników przybywa? Może gdyby Ci ludzie zaczęli być przedsiębiorcami to w naszej gospodarce działoby się lepiej!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: