Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego na lubelskiej liście PO radną Beatę Stepaniuk-Kuśmierzak z młodzieżowki Platformy zastąpił Ayman AL KUSAYER ? Czy uważacie że uchodźcy dadzą wam więcej głosow niż radna lubelska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy odwolanie z zarządu giełdy w Elizówce prezesów Nowaka i Janczarka przez ministra skarbu z PO pokazuje ze Pan już niewiele może w centralnych władzach PO. Przecież to Pan gdy był ministrem skarbu ich rekomendował i promował. Czy ich odwolanie na parę dni przed wyborami w atmosferze skandalu nie pokazuje że był Pan złym ministrem skarbu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w radzie nadzorczej Mostostalu Puławy zasiada Agnieszka Smerczyńska-Gąbka pana dobra znajoma od wielu lat ? Czy to nie kolesiostwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędem jest wymyślenie określenia Polska Wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz pan w cholere. Nakradliscie sie juz wystarczajaco! Ten system dzialania waszych partii trzeba w koncu obalic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu... z Karpińskim. Jak przegra to na przyszłość będzie uważał na to co paple po kilku głębszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manipulacja, że h… . zamiast ch… .? A co zmienia merytorycznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kandydat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na niego, bo jako jedyny , to co obiecał to zrealizował. Liczą się fakty fakty fakty , a nie jakieś przekręcone słowa wyrwane z kontekstu, powtarzane przez PISIORÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat "Guest (21 października 2015 o godzinie 10:18) Idz pan w cholere. Nakradliscie sie juz wystarczajaco! " ..... Powinieneś odpowiedzieć co konkretnie ci ukradli, a jak nie to jesteś wielka świnia i staniesz przed prokuratorem za chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest autorem określenia Polska Wschodnia? Podziały nigdy nie były fortunne. Nazwa ta, wzięta z mowy potocznej, sama z siebie silnie, niepotrzebnie i szkodliwie podkreśla odmienność tego regionu, to tak jakby ktoś palcem wskazał ty jesteś biedny, to dokładnie jakby ktoś nas napiętnował we wszystkich mediach. Bardzo niefortunne określenie. Moim zdaniem wymyślił to ktoś kto nie zna historii Polski, komu są obce ambicje tutejszych mieszkańców. Moim zdaniem K. Hetman jest lepszy o 1000 procent od P. Franaszka. Fajnie, że chciał Pan skończyć z tym określeniem Panie Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zadawala mnie odpowiedź w sprawie "ch..j z tą Polską Wschodnią". Polecony przez Pana na czlonka Zarządu Województwa Paweł Nakonieczny (też z Puław) stwierdził że lubelskiej uniwersytety prezentują afrykański poziom. Dlaczego politycy PO wyrazają się tak pogardliwie o naszym regionie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu... z Karpińskim. Jak przegra to na przyszłość będzie uważał na to co paple po kilku głębszych.
Nie ten robak , którego ty zjesz , ale ten, który zje ciebie !!! Przynajmniej ten dżentelmen powiedział prawdę o ścianie wschodniej !!! Bo miał odwagę !!! Inni tylko śmieją się z głupoty tutejszej gawiedzi i mówią ,że trzeba trzymać z kościołem,  to daleko się zajedzie !!! Tępa lwia części narodu ściany wschodniej !!! Modlę się za twą głupotę każdego dnia , ale pewnie i Pan Bóg nic w tej kwestii zrobić nie może !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie widzi Pan kolejne inwestycje w naszym regionie, które będą pchać lubelskie do przodu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński swoimi działaniami wiele razy udowadniał, że to nie Jego zdanie w kwestii Polski wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy i najbardziej pracowity polityk. To dzięki niemu Lublin i region wygląda tak jak tera. Sprawie rządzi razem z Żukiem i ma całą listę skutecznie zrealizowanych inwestycji. PISOWCY mogą narzekać i wymyślać bzdury na jego tematy. Ale trzeba być ślepym , żeby nie zauważyć tych zmian w regionie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę kontynuować rozój naszego miasta i regionu i tylko Karpiński to utrzyma!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy p. Karpiński jest baronem Polski wschodniej, jak wiadomo PO ma swoich baronów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie co robią Kruk czy Soboń dla regionu, i sami obiektywnie oceńcie o ja nie widzę spektakularnych efektów ich pracy, a Karpiński owszem wiele zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Karpiński- mój kandydat. Razem Z Zukiem załatwiają skutecznie finanse na inwestycje, co widać na każdym kroku, chocicażby w LUBLINIE> Lotniskio, nowe drogi itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...