Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Manipulacja, że h… . zamiast ch… .? A co zmienia merytorycznie?
Dla ciebie moze nic a dla mnie bardzo wiele. Zwyczajnie zmanipulowano wypowiedź Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karpiński ma Pan mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zadawala mnie odpowiedź w sprawie "ch..j z tą Polską Wschodnią". Polecony przez Pana na czlonka Zarządu Województwa Paweł Nakonieczny (też z Puław) stwierdził że lubelskiej uniwersytety prezentują afrykański poziom. Dlaczego politycy PO wyrazają się tak pogardliwie o naszym regionie ???
Nie wiem dlaczego łączysz te dwie sprawy. Każdy z panów samodzielnie odpowiada za swoje słowa. Jeśli uważasz, że Karpiński wypowiada się pogardliwie o Lubelszczyźnie to przejrzyj jeszcze raz odpowiedzi na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę uczciwie się przyznać że też potępiałem pana za tą ''wypowiedź'' Dziękuję za wyjaśnienia i przepraszam. Ma pan mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch *** j z tą polską wschodnią, prawda Panie pośle Karpiński??? - te słowa prezentują jak jest Pan oddany sprawie Lublina i całego województwa... Nadajesz się się Pan razem z Gosiorową-Marek do dawania kwiatuszków... ale szkoda, że za nasze pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KARPIŃSKI WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karpinski pan nie odpowiadasz na pytania tylko wciskasz ludziom ściemę jak jest dobrze. To dlaczego jak się zwykłych ludzi to mówią jak im ciężko ? Tylko ludzi z kliki PO - PSL skorzystali finansowo w tych ostatnich ośmiu latach . Wiadomo rządzili to się urządzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się żeby na rozwoju regionu Lubelskiego zyskali ludzie PO czy PSL bo na tym zyskuje cała Lubelszczyzna. Lotnisko, strefy ekonomiczne to przecież są miejsca pracy dla ludzi ale też reklama naszych stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborco po co te nerwy, przecież "trzeba rozmawiać"!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARPIŃSKI jest na LIŚCIE HAŃBY PO 1. Mucha która zostawiła męzowi dzieci i uciekla z Lublina do milionera z Warszawy ale jej malo i chcę aby ją "ubogacali muzułmanie" 2. Karpiński co mówił "ch...j z tą Polską Wschodnią" i dotrzymał słowa - podporządkował Azoty w Puławach firmie Azoty Tarnów a Mostostal w Pulawach "sprywatyzował" czyli jego kumple i kumpelki tam biorą kasę 3. Gąsior-Marek "bukietowa" która mówi w wywiadzie że potrafi coś załatwić czyli przyznała się do korupcji politycznej. I obiecuje ludziom pracę. Czy pracę przy wręczaniu kwiatów ważniejszym posłom np. Grabarczykowi i Bernatowi 4. Wilk co z szacunku do ludzi nie otwierał kopert w których nosił łapówki dla burmistrza Kraśnika Czubińskiego 5. Bancerz co żyje z dotacji unijnych które rozdaje koalicja PO - PSL 6. Wcisło co dostała setki tysięcy zł odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku samochodowym mówiąc, że jest chora a cały czas pracowała jako radna i brała dietę 7. Lisowska radna w sejmiku której firma sprzedawała materialy urzędom podległym sejmikowi poprzez inne firmy 8. Białowąs co jak był bezrobotny to zatrudnił go Zuk i za nic nie robienie dostawał parę tysięcy. 9. Pożak któremu tak się dziwnie sklada niedawno wypuszczono z aresztu syna który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek drogowy. 10. Wasilewski co nic nie budując zadlużył Lublin na 400 mln zl. A jak ktoś wie coś o innych to niech wpisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!!!!! To jest własnie merytoryczna rozmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znacie taką piosenkę ?:..... posły, osły, senatory, a na torach ruch był spory. Pobrudziły se kopyta stojąc w tłoku do koryta." Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania kontrolowane, pytania kontrolowane.   Poniższe pytanie wraz z załączonym rachunkiem zysków i strat ZUS za 2014 rok przesłałem o godzinie 07:36 na e-mail podany przez "Dziennik". Sam sobie odpowiedz dlaczego zostało pominięte:   Premier Ewa Kopacz przy bierności swoich kolegów partyjnych objęła klauzulą tajności raport z kontroli ZUS przeprowadzonej na zlecenie KRM, a członkom Rady Nadzorczej za jego ujawnienie grozi do 3 lat więzienia.   Pomimo tego wiadomo już z innych oficjalnych źródeł, że ubiegły rok obrachunkowy zamknął się w tej państwowej instytucji stratą netto w wysokości 66 milionów 520 tysięcy złotych, co oznacza, że „wkłady” milionów moich rodaków są wirtualne, a nie realne.   Jako obowiązkowy „udziałowiec” z ponad 350 tysięcznym złotówkowym wkładem na swoim koncie w ZUS w postaci zwaloryzowanego kapitału początkowego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenia społeczne, pytam aktualnego członka obecnej koalicji, czy do dnia wyborów jest gotów spowodować odtajnienie dokumentu, który dotyczy państwowej instytucji, powiernika środków finansowych pochodzących od większości obywateli naszego miasta, regionu i kraju?   Andrzej Filipowicz Lublin   Ps. Właśnie pojawiła się informacja, że aktualni 30 latkowie oraz  podejmujący pracę po raz pierwszy czy też zakładający firmy mogą liczyć co najwyżej na niespełna 35-procentową stopę zastąpienia, czyli relację ostatniej pensji do pierwszej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna przez ostatnie osiem lat zmieniła  nie do poznania. Skorzystali na tym wszyscy. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek nie zaśmiecaj komentarzy tym pislamizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekać każdy może, ale pracować nie ma komu. Karpiński jako jedyny nie pcha się na stołek , a też jako jedny ma sukcesy na swoim koncie, zrealizowane inwestycje , a nie bzdurne hasła wyborcze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę przerobiłem  :lol:  :lol:  :lol:
nie ma lepszego ............ od Włodka Karpińskiego, może z niego chemik nie najlepszy, ale dobry minister i świetny poseł.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Romek~ zdecydowanie jesteś na liście hańby polskiej oświaty. Czy sądzisz, że PO ma taką listę, jak zamieściłeś? Oj ty głuptasku, przecież to lista hańby PiS. Papier wszystko przyjmie. Niech PiS sPiSze własne grzechy! Czy nie nazbyt ich aureola uwiera? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto kupił w,, promocji" Mostostal Puławy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KARPIŃSKI JEST PAN PRAKTYKUJĄCYM KATOLIKIEM TO DLA JAKICH KORZYŚCI GŁOSOWAŁ PAN ZA IN VITRO I ZMIANĄ PŁCI. DLA DRGIEGO MIEJSCA NA LIŚCIE BYŁO WARTO ŁAMAĆ SUMIENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...