Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tu nie ma co komentować...trzeba do wsi zaprosić lekarzy psychiatrów i obowiązkowo w którąś niedzielę po sumie przebadać to towarzystwo w całości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wybrali Dudę ale jak się ma peeselowców na co dzień to normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy Ciemnogród :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tutaj Komorowski popełnił błąd, zapomniał jak duży elektorat stanowią ludzie mieszkający na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha... Dobre sobie. A co ci Komor dał? Cieszysz się że o lasce będziesz stał w pracy w wieku 67 lat? Chociaż w sumie na niego głosowali ci z za biurek a nie jakiś robol z budowy. Sam byłem świadkiem, że za Komora Polacy wracali z emigracji... po resztę swoich rzeczy i rodziny, bo więcej nie ma po co. Także może tobie potrzebny psychiatra a nie tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie głosuje na Peło to ciemnogród.Linia. TVN-u jedyna słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można nie lubić PO ale nikt mi nie powie że 90% ludzi ma identyczne poglądy. To bezwładna sterowalna masa niczym w Korei Płn. To prości ludzie tacy jak w ZSRR którzy są plasteliną każdej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda dostał tak dużo, bo ludzie mają do czynienia z PSL/ZSL i widzą jakie to jest dziadostwo i rozumieją też, że dla dobra społeczeństwa trzeba się tej pseudo partii pozbyć. U mnie dość podobnie. PSL siedzi dookoła, a ludzie głosują na Dudę. I bardzo dobrze, oby wreszcie udało się pozbyć PSLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha... Dobre sobie. A co ci Komor dał? Cieszysz się że o lasce będziesz stał w pracy w wieku 67 lat? Chociaż w sumie na niego głosowali ci z za biurek a nie jakiś robol z budowy. Sam byłem świadkiem, że za Komora Polacy wracali z emigracji... po resztę swoich rzeczy i rodziny, bo więcej nie ma po co. Także może tobie potrzebny psychiatra a nie tym ludziom.
Na wsi macie wszystko pole, KRUS,renty za ziemie,wszystko to załatwił wam Pawlak,ale to proboszcz rządzi i na kazaniu mówi na kogo głosować.Polacy jadą zagranicę w większości pracują na zmywaku,i jak podliczą za mieszkanie wikt,opierunek to wyjdzie im tyle ile zarobiliby w Polsce,ale cała okolica wie że jest za granicą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiające jest z kolei ponad 95 % poparcie dla Komorowskiego przez osoby osadzone w więzieniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy mieszczuch pochodzi ze wsi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo najlepiej kredyt i zmienic wies na miasto :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie ma co komentować...trzeba do wsi zaprosić lekarzy psychiatrów i obowiązkowo w którąś niedzielę po sumie przebadać to towarzystwo w całości...
Zaczynająć od twojego ojca  jeszcze przed sumą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pazerność tego przymulonego towarzystwa z tej wioski jest równa jego głupocie.Za nic nie robienie dodatki unijne,a ględzenie po mszy przed kościołem a pózniej przed remizą po piwku ot to wyborcy Dudy.Tak dobrze jak młodym i rolnikom to jeszcze nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sztuczka: przedstawienie wyborców, głosujących na A.Dudę jako słabiej wykształconych, bardzo religijnych, sterowanych przez Kościół. Do tego zdjęcie pokazujące traktor z plakatem wyborczym prezydenta w tle. Od razu kształtuje się mechanizm skojarzeń. To jest dopiero przemyślana manipulacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak pazerność tego przymulonego towarzystwa z tej wioski jest równa jego głupocie.Za nic nie robienie dodatki unijne,a ględzenie po mszy przed kościołem a pózniej przed remizą po piwku ot to wyborcy Dudy.Tak dobrze jak młodym i rolnikom to jeszcze nie było"- głupcy, nie wiecie czym jest ciężka praca na roli, ciekawe czy autor miał styczność z tym środowiskiem, czy tez siedzi w ciepłej biurowej posadce i nie martwi się czy na wiosnę będzie miał za co żyć, wydając resztki oszczędności na podtrzymanie przyszłych plonów, czy w lecie jego inwestycje nie zniszczą powodzie, czy cena zbioru będzie adekwatna do nakładu aby utrzymać rodzinę zimą. Ile egoizmu jest w tej wypowiedzi, coś na wzór: mi się żyje dobrze, a Tobie nie musi, przecież pochodzisz ze wsi, więc jesteś skazany na niewolnictwo i brak radości z życia, po co Ci jakieś inne cele, pasje, wyższe ambicje, jesteś zmuszony na dożywotnią prace na roli..Ogromną różnicą jest fakt, że miasto bez wsi się nie utrzyma, bo chleb trzeba z czegoś upiec, a póki co ziarno na betonie nie rośnie. Ile w mieście jest osób, które z nadmiaru pracy/ stresu/ osiągnięcia upragnionego szczebla z "nadmiaru dobrobytu" popada w alkoholizm? To nie dzieje się tylko na wsi.. Wybór życia jest indywidualną decyzją, każdy chce żyć godnie i otrzymywać należną nagrodę za ciężką pracę, więc może trochę więcej poszanowania dla drugiego człowieka, trochę więcej walki o lepsze życie dla CAŁEGO Narodu, w pojedynkę niczego wielkiego nie da się zrobić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Duda jest wygadany, sympatyczny, myślę, że się postara i spełni obietnice" że tak się zapytam, co ma elokwencja i wygląd do spełniania obietnic? Idąc tym tropem powinna u Was wygrać Pani Ogórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babička, pochodzi z Chrzanova :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to chorągiewa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za pokutę pewnie mieli,głosować na Dudę,dlatego taki wynik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...