Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W trumnie prezydenta Lecha Kaczyńskiego były fragmenty innych ciał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 r. o 22:18 Powrót do artykułu
trzeba było wrzucić wszystkie ciała do jednego dołu i byłby spokój. W przypadku tak znacznego rozczłonkowania ciał do jakich dochodzi w katastrofach lotniczych to albo trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać z pochówkami kilka miesięcy, by zbadać każdy znaleziony fragment albo pochować w jednej spólnej mogile. Tylko to by się dopiero działo jakby rodziny musiały czekać na trumny po kilka, kilkanaście tygodni!!! Przecież doszłoby do wojny domowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no tybys byl zadowolony w takiej sytuacju... Zastanawiam sie co ty bys zrobil w takuej sytuacji cz tak samo bys mowil bo latwo jest gadac jak widzi sie to zboku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno mnie to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten prokurator w tedy nie zajmował się tą sprawą, co robił, co zrobił, jednym słowem wtedy to było cacy, a teraz jest be, ale co się zmieniło w jego glowie?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A A kogo to jeszcze obchodzi ? No może tą gosiewską, bo kolejną kasę wyciągnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwić się.... po takiej katastrofie trudno aby ciała nie były pomieszane. Trzeba było wszystkich pochować w jednej mogile a nie robić teraz cyrki z ekshumacjami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom empatii targowicy po-zsl zeszedł poniżej poziomu zbrodniarzy ze szkopskiej rzeszy fotografujących swój samochód na tle pomnika Powstańców w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profanacja ciał generałów Polski, NATO, prezydenta RP, zasłużonych Polaków - obciążają wyłącznie tuSSka. Za kraty z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości czy profanacja zwłok była celowa, zapytajcie PO-ZSL dlaczego tak protestowali przed ekshumacjami? Nie dopuscili prof. BADENA. Dlaczego glosowali w Sejmie w 2010 przeciwko przejeciu sledztwa od ruskich. Musieli wiedzieć co jest w foliowych workach, a KOPACZ BEZCZELNIE KLAMALA Z SEJMOWEJ MOWNICY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galazka brzozy ruskiej narobila takiego klopotu,ze samolot runal na ziemie a pasazerowie zostali rozczlonowani i namieszani jak groc h z kapusta.Pamietam katastrowe w lesie kabackim jak il-62 skosil skrzydlami dziesiatki drzew a pogrzeby nie byly tak skomplikowane jak po Smolensku.Cos mi nie gra ale wowczas katastrofa byla na naszej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wytłumaczenie to pospiech gdyby mieli tyle czasu co obecni na pewno nie było by pomyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat to dla ciebie mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smolensk - Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! Mam Dosyć!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Pasionek, zastępca prokuratora generalnego. A czy to nie on nadzorował prowadzone śledztwo za rządów PO-PSL? Czy wówczas nie miał wątpliwości? Dlaczego wtedy nie przeprowadzono szczegółowych badań. Czy przypadkiem nie jest to temat zastępczy do afery w SKOK-ach gdzie Amber-Gold to pikuś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przyklady Ewka niech poczyta o sekcjach ofiar samolotu MH17. Moze sie jej rozjasni jak robia to CYWILZACJE EUROPEJSKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz wiecie dlaczego PO-PSL nie pozwolilo najwiekszemy swiatowemu specjaliscie prof BADENOWI na udzial w sekcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 głowy, 3 ręce, 4 miednice, niedopałki i plastikowe kubki, folie budowalane w trumnach ofiar katastr.smoleńskiej? po-pslowska TARGOWICO - PORA ZACZĄĆ SIĘ PAKOWAĆ DO PUSZKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włączam radio SMOLEŃSK, włączam telewizor SMOLEŃSK, k...wa boję się otworzyć lodówkę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 lat chodzili na groby obcych ludzi?! No to świetnie... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andżelski donek opusci "tuSSk tałel" i skuty skieruje się prosto za wiezienne kraty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...